۰ نفر
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
کشف 20 هزار مواد محترقه در کرمانشاه

بیش از 20 هزار مواد محترقه غیرمجاز در عملیات‌هایی توسط مأمورین پلیس در استان کرمانشاه کشف شد.

  به گزارش خبرآنلاین از کرمانشاه ؛ سرهنگ جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان کنگاور خبر داد.

وی اظهار داشت: مأموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 405 که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: مأموران ایستگاه بازرسی کنگاور توانستند با استفاده از موانع بازدارنده خودروی مذکور را متوقف و نسبت به بازرسی از آن اقدام کنند.

 سلمانی تصریح کرد: در جریان این بازرسی، 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و 200 میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همچنین از دستگیری راننده و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی از خانواده‌ها خواست با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال مراقب فرزندان خود بوده و اجازه استفاده از وسایل آتش‌زا و مواد محترقه خطرناک به آن‌ها را ندهند.

سرهنگ حسین براری، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز با اشاره به کشف مقادیری مواد محترقه غیرمجاز، گفت: با تلاش مأموران 5500 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهر کشف شد.

براری اظهار داشت: این تعداد مواد محترقه غیرمجاز در جریان بازرسی مأموران انتظامی کرمانشاه از تعدادی واحد صنفی سطح شهر کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین مأموران موفق به کشف 2 کیلو و 500 گرم پودراکلیل سرنج که با آن مواد محترقه غیرمجاز ساخته می‌شود، شدند.

براری خاطرنشان کرد: ارزش مواد محترقه غیرمجاز کشف‌شده طبق نظر کارشناسان به ۳۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

رئیس پلیس کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اقدامات پلیس طی 24 ساعت گذشته کشف 7 میلیون و 500 هزار ریال چک‌پول تقلبی از یک توزیع‌کننده مواد محترقه بود.

46

کد خبر 1359122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =