۰ نفر
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
نشست کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران

فارس نوشت: قرار است کمیته چهارجانبه عربی در هفته جاری نشستی دیگر تشکیل دهد تا درباره آنچه که «راه‌های مقابله با ایران» خوانده شده به بحث و تبادل نظر بنشینند.

کمیته  چهارجانبه عربی شامل عربستان، مصر، امارات و بحرین چهارشنبه پیش رو (چهاردهم اسفند) نشستی در سطح وزرای خارجه و به ریاست امارات برگزار می‌کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی عربستان «واس»، در این نشست درباره گزارشی که دبیرکلی اتحادیه عرب با مشورت امارات درباره «تحولات بحران با ایران و راه‌های مقابله با مداخلات ایران در امور داخلی کشورهای عضو اتحادیه عرب» - به بیان خودشان- تهیه کرده، رایزنی خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده: اجرای برنامه کاری کمیته که در نشست‌های سابق برای مقابله با این مداخلات سیاسی، اقتصادی، رسانه‌ای و امنیتی آماده شده، پیگیری خواهد شد.

در فردوردین ماه امسال نیز کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران متشکل از عربستان سعودی، بحرین، مصر به اضافه دبیرکل اتحادیه عرب، در مقر دبیرخانه شورای وزرای کشور عربی در تونس تشکیل جلسه داد.

 در این نشست تحولات مربوط به بحران روابط کشورهای عربی با ایران و آنچه دخالت در امور داخلی این کشورها در سطح سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای خوانده شده، مورد بررسی قرار گرفت.

310 310

کد خبر 1359180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =