توزیع ۱۰ هزار ماسک از جمله اقدامات در سمنان است

سید عباس دانایی امروز در کارگروه تخصصی فرهنگی ،سلامت بانوان از اقدامات و تمهیدات برای مقابله با کرونا سخن گفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سید عباس دانایی ظهر شنبه در کارگروه تخصصی فرهنگی، سلامت، بانوان و خانواده سمنان به میزبانی فرمانداری با اشاره به اقدامات و تمهیدات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا، بیان کرد: تاکید بر افزایش سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه در کنار توزیع ۱۰ هزار ماسک از جمله اقدامات صورت گرفته در ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان است.

وی از افتتاح بخش جدید بیمارستان کوثر با ۳۴ تخت ویژه بیماران تنفسی خبر داد و افزود: سامانه ۱۹۰ داخلی شش برای پاسخگویی به کلیه مباحث کرونا ویروس آماده تماس مردم سمنان است.
* تعطیلی فعالیت دوره گردها در سمنان
فرماندار سمنان در ادامه به ممنوع بودن هرگونه تجمع‌ها تا اطلاع ثانوی اشاره کرد و گفت: تعطیلی تمام نمازهای جماعت در مساجد سطح شهر، تعطیلی تمام مراسم در تالارها، تعطیلی نمایشگاه‌های بهاره و تعطیلی کاروان‌های زیارتی پیاده روی از جمله اقدامات صورت گرفته در سمنان است.

دانایی با اشاره به کاهش پیدا کردن حداقل سفرهای نوروزی، گفت: کاهش ساعت کار اداری کارمندان تا روز دوشنبه و استقرار هلال احمر در ورودی‌های شهرهای استان سمنان از دیگر اقداماتی است که در سطح شهرستان صورت گرفته است.
وی از تعطیلی فعالیت تمام دوره‌گردها نیز در سطح شهر سمنان خبر داد و گفت: اولویت افزایش آگاهی اقشار مختلف جامعه یکی از محورهای ستاد مقابله با کرونای شهرستان سمنان است.

46

کد خبر 1359385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =