ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی در محمدیه و مهرگان

صادقی از ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی، دستگاه‌های CNG و ایستگاه‌های خط واحد محمدیه و ناحیه شهری مهرگان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد صادقی سرپرست سازمان حمل ونقل محمدیه با اعلام این خبر گفت:  با اجرای طرح مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا تمهیدات لازم برای مهار و کنترل این ویروس انجام شده است.
 وی در این زمینه اظهارکرد: به منظور جلوگیری از شیوع و سرایت ویروس کرونا همه روزه اقدام به سم پاشی و ضدعفونی کردن اتوبوس ها ، تاکسی ها و فضاهای عمومی  بخصوص ایستگاه های خطوط اتوبوسرانی کرده‌ایم.
صادقی حضور و بازدید میدانی از ضدعفونی کردن ماشین آلات حمل و نقل عمومی (اتوبوس‌های شهری)، دستگاه‌هایCNG، محوطه اداری و بیرونی پایانه حمل و نقل عمومی محمدیه را از برنامه‌های همه روزه کارشناسان سازمان به منظور جلوگیری از شیوع و سرایت ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: با حضور سرپرست فرمانداری البرز و سرپرست شهرداری محمدیه؛ نحوه ضدعفونی کردن ماشین آلات حمل و نقل عمومی، دستگاه‌های CNG، محوطه اداری و بیرونی پایانه حمل و نقل عمومی محمدیه و مهرگان و حومه مورد بازدید و بررسی قرار گرفت. 
سرپرست سازمان حمل نقل همگانی شهر محمدیه تاکید کرد: ضدعفونی کردن ماشین آلات حمل و نقل عمومی،  دستگاه‌های CNG، محوطه اداری و بیرونی پایانه حمل و نقل عمومی و ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوسرانی تا اعلام کنترل کامل ویروس، هر روزه تکرار خواهد شد.
صادقی همچنین خاطرنشان کرد: هروز صبح تمام تاکسی ها، اتوبوس ها و مینی بوس های خطوط چندگانه شهر محمدیه -مهرگان سم پاشی و از مواد ضدعفونی کننده استاندارد و مورد تایید شبکه بهداشت پاک سازی می شوند و مردم عزیز اطمینان خاطر داشته باشند که سازمان حمل ونقل وهمگانی محمدیه با توجه به حساسیت موضوع و حفظ سلامت شهروندان عزیز تمام تلاش خود را در این راه انجام خواهد داد و نگران این موضوع نباشند و می توانند از این خوردوها برای رسیدن به مقصد خود استفاده کنند.
وی درادامه تصریح کرد: سازمان حمل ونقل محمدیه و مهرگان علاوه بر ضدعفونی کردن ۲۵۰تاکسی؛ هروزه بیش از ۲۶اتوبوس و ۶۰مینی بوس تحت نظارت این سازمان را با مواد استاندارد ضدعفونی و گندزدایی می کند.

46

کد خبر 1359412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =