عملیات گسترده و روزانه ضدعفونی محیط‌ های شهری جزیره کیش

با دستور مهندس مقدس زاده مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در عملیات های گسترده ، تمامی محیط‌ های شهری جزیره کیش و بصورت روزانه ضدعفونی میگردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، در عملیاتی گسترده ضدعفونی محیط‌های شهری با دستور علی مقدس‌زاده مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش اجرا شد.

‎طی هماهنگی‌های ایجاد شده با مدیریت معاونت امور شهری و محیط‌زیست شرکت عمران، آب و خدمات کیش و با همکاری مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت توسط آتش نشانان جزیره این عملیات اجرا شد و معابر و خیابان‌های اصلی کیش ضدعفونی شدند.

‎در این طرح خودروهای آتش‌نشانی مجهز به مخازن هفتصد لیتری مواد ضدعفونی به‌ همراه تانکر آبرسانی ده هزار لیتری آتش‌نشانی کیش با حرکت در معابر اصلی و پرتردد شهر، عملیات ایمن‌سازی را اجرا کردند.

‎گفتنی است طرح ایمن‌سازی محیط شهری کیش به‌صورت متناوب تا پایان دوره شیوع بیماری کرونا در کشور، با هدف پیشگیری از بیماری و حفظ سلامت شهروندان و گردشگران در جزیره اجرا می‌شود.

همچنین به‌ منظور حفظ سلامت شهروندان و گردشگران جزیره کیش، معاونت امور شهری و محیط زیست این شرکت در عملیاتی گسترده نسبت به ضدعفونی مبلمان شهری و اسکله تفریحی کیش که به‌عنوان یکی از پرترددترین اماکن تفریحی این جزیره است اقدام کرد.

گفتنی است شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش درکنار ضدعفونی معابر شهری، مبلمان شهری، ایستگاه‌های مینی‌بوس، سرویس‌های بهداشتی سطح‌شهر، پارک‌ها، وسایل بازی کودکان و شهرک‌های محل اسکان کارگران، در برنامه ایمن سازی روزانه خود، مساجد را نیز ضدعفونی می‌کند

پیش از این ضدعفونی وسایط حمل و نقل عمومی نیز در دستور کار قرار گرفته بود و ضدعفونی کردن تاکسی‌ها و مینی‌بوس‌های سطح جزیره روزانه در دو نوبت انجام می‌شود. در همین راستا شهرک‌های اسکان نیروهای کارگری جزیره نیز ضدعفونی شدند.

46

کد خبر 1359420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =