سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی / در برابر شما تعظیم می‌کنیم

خانه سینما در بیانیه‌ای از جامعه پزشکی کشور که در این شرایط سخت در کنار مردم هستند قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی خانه سینما، خانه سینما بیانیه‌ای را برای سپاس از جامعه پزشکی کشور برای مقابله با ویروس کرونا منتشر کرد.

در متن این بیانیه آمده است: «مخاطب این بیانیه یک شخص نیست. مخاطب این بیانیه تک تک کسانی اند که در این شرایط سخت بی هیچ چشمداشتی خود را به میان مهلکه انداخته و نفس به نفس خطر، عمر و زندگی خود را برای نجات بیماران از بیماری ای صرف می کنند که نه شناخته شده است و نه داروی مناسب و قطعی ای دارد.

خانه سینمای ایران به احترام تمامی جراحان، پزشکان، پرستاران و کلیه کادر اتاق عمل و بیهوشی، کادر آزمایشگاهی، بهیاران و عوامل بیمارستانی که ممکن است با تجهیزات ناکارآمد بسازند و در راه رهایی هم‌وطنان شان از بحران جان ببازند، جز برداشتن کلاه از سر و تعظیم تمام قد در برابرشان راهی نمی شناسد.

ستایش جان شریف ایشان بی تردید ستایش انسانیت در روزگارماست؛ این که در لحظه های رنج ونومیدی به معنای واقعی کلمه کنار مردم باشیم و بدانیم مهری که در دل دیگران می کاریم گلی در شوره زار نیست، و روزی که شاید ندانیم چه وقت است، جایی که شاید ندانیم کجاست، به ما باز خواهد گشت. قدردان همه شما هستیم. سپاس از صمیم قلب ما را پذیرا باشید.»

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1359523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =