عزیمت تیمی از سازمان جهانی بهداشت با ۷.۵ تن تجهیزات پزشکی با یک هواپیمای نظامی اماراتی به ایران

فارس نوشت: سفارت ایران در ابوظبی اعلام کرد: تیمی از سازمان جهانی بهداشت با۷.۵ تن تجهیزات پزشکی با یک هواپیمای نظامی اماراتی راهی ایران شد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی ساعتی پیش اعلام کرد: با همکاری وزارت امور خارجه امارات عربی متحده، وزارت امور خارجه ایران و سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی، یک تیم از سازمان جهانی بهداشت با ۷.۵ تن تجهیزات پزشکی شامل کیت های تشخیص ویروس کرونا، ماسک و دستگاه های تنفسی و تجهیزاتی به ارزش ۳۰۰ هزار دلار با یک هواپیمای نظامی اماراتی راهی ایران شد.

 

حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن نیز امروز دوشنبه اعلام کرد که اولین محموله هدایای انگلیس، فرانسه و آلمان برای مقابله با ⁧‫ویروس کرونا‬⁩ امشب وارد تهران می شود.(اینجا)

از سوی دیگر سومین محموله کمک های چین نیز قرار است امشب از شانگهای راهی ایران شود.

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز (دوشنبه) در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت که خوشبختانه اغلب اقلام مورد نیاز در داخل کشور موجود است و کمبود خاصی نداریم و افزود: کشورهای دوست اعلام آمادگی کردند در این زمینه کمک کنند. صلیب سرخ و ترکیه کمک کردند و برخی کشورهای همسایه نیز اعلام آمادگی کردند که در حال هماهنگی هستیم.

310 310

کد خبر 1359735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =