فتح‌الله زاده: سرما خورده ام اما در استقلال کار دارم/ پس از بررسی شرایط باشگاه تصمیم گیری می کنیم

سایت فوتبالی نوشت:علی فتح‌الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد هنوز این باشگاه هیچ تغییری نداشته است.

علی فتح‌الله زاده در خصوص سرما خوردگی اش و توصیه  پزشکان به استراحت گفت: سرما خورده ام و پزشکان توصیه کرده اند که استراحت کنم اما الان شرایط استقلال طوری نیست که من استراحت کنم و کار های زیادی در استقلال دارم. به همین دلیل ترجیح می دهم به دنبال کارهای استقلال باشم تا این که بخواهم استراحت کنم. ما کارهای زیادی در استقلال داریم که باید به دنبال کمک به تیمی باشیم که هواداران منتظر موفقیت آن هستند.

وی در خصوص تغییرات در باشگاه استقلال اعلام کرد: هنوز هیچ تغییری در باشگاه استقلال نداشتیم. بنده در حال حاضر به دنبال بررسی شرایط باشگاه هستم و هنوز تغییراتی در باشگاه نداشته ام. پس از بررسی شرایط و جمع بندی در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد.

فتحالله زاده در خصوص جلسه وریا غفوری با وی اظهار داشت: وریا به عنوان کاپیتان به نمایندگی از بقیه بازیکنان جهت بررسی وضعیت مطالبات شان آمده بود که بحث مطالبات خود وی هم به همراه دیگر بازیکنان مطرح شد که این حق طبیعی او و دیگر بازیکنان استقلال است که پیگیر مطالبات شان باشند و ما هم به او گفتیم تمام تلاش مان را برای رفع مشکلات انجام می دهیم. جلسه خوبی را برگزار کردیم ما بازیکنان خوب و توانمندی داریم که همه آن ها تمام تلاش شان را برای استقلال انجام می دهند و ما هم در کنار آن ها برای حل مشکلات استقلال تلاش خواهیم کرد.

255 41

کد خبر 1359741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =