این زوج‎های هنری سینمای ایران فرزند ندارند

اقتصادآنلاین نوشت:اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از زوج‌های هنری سینمای ایران بعد از سال‌ها زندگی مشترک هنوز طعم پدر و مادر شدن را نچشیده‌اند ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

کدام زوج های هنری سینمای ایران بچه ندارند

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان

افسانه چهره آزاد و همسرش

افسانه چهره آزاد و همسرش زوجی با حدود 40 سال زندگی مشترک

افسانه چهره آزاد و همسرش شاهرخ فروتنیان هم از آن زوج های هنری هستند که چیزی نزدیک به 40 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما هرگز طعم بچه دار شدن را نچشیده اند و طبق گفته خود خانم بازیگر از همان ابتدای ازدواج تصمیم گرفتند که عشقشان بین خودشان بماند و هرگز آن را با وجود بچه تقسیم نکنند و زیر بار مسئولیت بچه دار شدن نرفتند.

مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی

مهوش وقاری و همسرش

مهوش وقاری و همسرش محسن قاضی مرادی زوج هنری پیشکسوت

مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی زوج هنری پیشکسوتی هستند که سالهای زیادی از عمرشان را در کنا هم سپری کردند و هنوز هم وفادارانه در کنار هم زندگی میکنند و خانم بازیگر در روزهای بیماری و پیری پرستار همسرش است. مهوش وقاری در یک مصاحبه اعلام کرد که دوبار باردار شده است اما بارداری او با مشکل مواجه شد و این زوج فرزندی ندارند.

رضا عطاران و فریده فرامرزی

رضاعطاران و همسرش

رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی زوجی با بیش از 20 سال زندگی مشترک

رضا عطاران و فریده فرامرزی یکی از زوج های هنری قدیمی سینما هستند که سال 73 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و با وجود گذشت سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان هرگز بچه دار نشدند و طبق خبرهای منتشر شده از مصاحبه آقای بازیگر توافق این زوج از ابتدا بر بچه دار نشدن بوده است.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و همسرش

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی با بیش از 20 سال زندگی مشترک

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی هم یکی دیگر از زوج های هنری سینمای ایران هستند که با وجود گذشت سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان ( بیش از 20 سال ) هرگز به بچه دارشدن فکر نکرده اند و به گفته خود آقای بازیگر آزادی های دوران جوانی را با تنهایی های پیری تاخت زده اند و با یکدیگر بر سر بچه دار نشدن به توافق رسیده اند.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و همسرش

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق زوج مشهور هنری

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق یکی دیگر از زوج های هنری هستند که بیش از 20 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد و بدون داشتن فرزند روزهای خوبی را در کنار هم سپری میکنند. نیلوفر خوش خلق همسر دوم امین حیایی است و آقای بازیگر از ازدواجش اولش با مونا بانکی پور یک پسر به نام دارا دارد.

سحر ولدبیگی و نیما فلاح

سحر ولدبیگی و همسرش

سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح زوج هنری مشهور

سحر ولدبیگی و نیما فلاح یکی دیگر از زوج های هنری هستند که نزدیک به 20 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما فرزندی ندارند. این زوج وفادار یکی از موفق ترین و بی حاشیه ترین زوج های هنری هستند که از آنها میتوان به عنوان زوج خوشحالی که همیشه در کنار هم هستند نام برد.

رویا تیموریان و مسعود رایگان

رویا تیموریان و همسرش

رویا تیموریان و همسرش مسعود رایگان زوج هنری مشهور کشورمان

رویا تیموریان و همسرش مسعود رایگان یکی دیگر از زوج های هنرمند سینما هستند که با وجود گذشت بیش از 15 سال (ازدواج در سال 82 ) از عمر زندگی مشترکشان فرزندی ندارند البته ناگفته نماند که رویا تیموریان از ازدواج اولش دو دختر به نام دنیا و درنا مدنی دارد .

بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بانوی هنرمندی که فرزند ندارد

بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین یکی دیگر از زوج های هنری هستند که بیش از 10 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما فرزندی ندارند . خانم بازیگر در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که دیگر بچه دار نمیشود و چند سال قبل قصد قبول فرزندخواندگی یک دختر را داشتند که به سرانجام نرسید.

رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند

حدیث فولادوند و همسرش

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرآبی 

رامبد شکرآبی و همسرش حدیث فولادوند را هم میتوان در لیست زوج های هنری که فرزند ندارند قرار داد . این زوج که سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند نزدیک به 10 سال است که در کنار هم زندگی آرام و بدون حاشیه ای دارند و برای ادامه زندگی شمال کشور را به زندگی در تهران ترجیح داده اند.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی زوج هنری کشورمان

از میان زوج های هنری سینمای ایران که مدت زمان کوتاهی از زندگی مشترکشان میگذرد و هنوز صاحب فرزند نشده اند میتوان به الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی ، صبا راد و مانی رهنما، اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی، نرگس محمدی و علی اوجی، سمانه پاکدل و هادی کاظمی ، حدیث میرامینی و مجتبی رجبی اشاره کرد که چند سالی است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و باید منتظر ماند دید آیا بعد از گذشت بیش از 10 سال از زندگی مشترک نامشان در لیست بالا قرار میگیرد یا پدر و مادر بودن را تجربه خواهند کرد.

1717

کد خبر 1359812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =