بازدید از پل تاریخی زمان خان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

مدیر روابط عمومی و رییس کمیته اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: بمنظور پیشگیری و کنترل کرونا ویروس بازدید از اماکن گردشگری سامان تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  سید علی درخشان افزود: دهکده سیاحتی زاگرس سامان تعطیل و  پل تاریخی زمان خان تا اطلاع ثانویه مسافر نمی پذیرد.
وی تصریح کرد: همچنین با همکاری داوطلبانه متصدیان مهمان پذیر و هتل ها و خانه های روستایی و هیچ کدام از اقامتگاه تا مشخص شدن وضعیت کروناویروس مسافر نخواهند پذیرفت.
درخشان در ادامه از حضور کارشناسان بهداشت محیط در فروشگاه ها، مراکز خدماتی و نانوایی ها و ابلاغ دستورالعمل ها و پروتکل های اجرایی مقابله با کروناویروس و آموزش متصدیان آنها برای پیشگیری و تبدیل بیماری به اپیدمی خبر داد. 
وی، همچنین به تعطیلی مدارس استان تا پایان هفته جاری اشاره داشت.
به گفته وی، کمیته های ۹ گانه مقابله با کروناویروس روزانه در حال برگزاری جلسات و تدوین برنامه های عملیاتی با محوریت آموزش و اطلاع رسانی، برای پیشگیری از همه گیری کرونا ویروس هستند.
وی همچنین از تشکیل کارگروه فضای مجازی شورای تامین استان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار در دوازدهمین روز از اسفندماه ۹۸ و اعلام آمادگی مدیران کانال های فضای مجازی برای انعکاس و باز نشر اخبار و اطلاعات منابع معتبر خبر داد.
درخشان گفت: در سی و سومین جلسه ستاد تحول نظام سلامت استان به ریاست رییس دانشگاه علوم پزشکی نیز وضعیت کروناویروس و گزارش اقدامات صورت گرفته ارائه شد.

46

کد خبر 1359816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =