تمدید خودکار۲ ماهه دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان ایلامی

مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: با توجه به انتشار ویروس کرونا به منظور کاهش تردد مردم، دفترچه‌های بیمه‌ای این استان که تا پایان بهمن ۹۸ اعتبار دارند، تا سی‌ام فروردین ۹۹ تمدید می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، سهیلا ملکشاهی در گفت و گویی اظهار داشت: این افراد می‌توانند از خدمات درمانی بهره‌مند شوند و نیاز به تمدید اعتبار نخواهد بود که با این کار، پیش‌بینی می‌شود بیش از چهار میلیون مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی در سراسر کشور کاهش یابد.
وی افزود: همچنین متقاضیانی که صفحات دفترچه‌های آنها تمام شده است، می‌توانند از طریق خدمات غیرحضوری برای دریافت دفترچه جدید اقدام کنند.
مدیرکل تامین اجتماعی ایلام یادآور شد: این افراد پس از طی مراحل درخواست در سامانه خدمات غیرحضوری با تعیین زمان مورد نظر می‌توانند برای تحویل دفترچه‌های خود به واحد مسوول مراجعه کنند.
ملکشاهی گفت: توصیه می‌شود افرادیکه قصد دریافت دفترچه جدید دارند، قبل از مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی ابتدا از طریق سامانه خدمات غیرحضوری مذکور درخواست خود را ثبت کنند تا در زمان حضور در واحدهای مربوطه، تحویل دفترچه آنان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

46
 

کد خبر 1359824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =