پلمب 2 واحد تولیدی متخلف در ایلام

مدیر کل استاندارد ایلام گفت: ۲ واحد متخلف تولید فوم پلی استایرن به دلیل اخذ نکردن پروانه کاربرد علامت استاندارد و تولید بی کیفیت در این استان پلمب شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، مهناز همتی در گفت و گویی اظهار داشت: ۲ واحد تولید کننده فوم پلی استایرن در ایلام به دلیل عدم اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد و تولید بی کیفیت و فاقد استاندارد،  طی بازرسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان استاندارد، شناسایی و پلمب شد.
وی به قابلیت خطر آفرینی پلی استایرن غیر استاندارد اشاره کرد و افزود: توجه به روند روزافزون در استفاده از قالب های پلی استایرن از سوی سازندگان ساختمان، اهمیت نظارت کامل بر نحوه وکیفیت تولیدی این نوع از مصالح و نحوه اجرای آن بسیار حائز اهمیت است.
مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: پیرو اجباری بودن استاندارد مصالح ساختمانی و نقش برجسته انواع قالب های پلی استایرن در کیفیت، استحکام و مرغوبیت ساختمان‌ها، اداره کل استاندارد استان ایلام نظارت مستمر و ویژه‌ای را بر واحدهای تولیدکننده بلوک‌های پلی استایرین اعمال کرده و با توجه به وضعیت تامل برانگیز استاندارد سازی مصالح ساختمانی در استان ایلام، حجم نظارت‌ها و بازرسی های لازم را گسترش داده است.
همتی اضافه کرد: خط تولید تمامی واحد های تولید کننده مصالح ساختمانی در صورت عدم توجه به تذکر و اخطار های این اداره کل و همکاری نکردن جهت اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب می شود .

46

کد خبر 1359826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =