کاهش ۱۷ درصدی ترددهای جاده‌ای/ بارش برف و باران در محورهای ۶ استان

فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد کاهش ۱۷ درصدی تردد در جاده‌های بین شهری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده‌ایم.

سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به کاهش ترددهای جاده‌ای در سطح کشور اشاره و اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد ۱۷ درصد کاهش سفرهای بین‌ جاده‌ای نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده‌ایم.

 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور پرداخت و گفت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان خراسان شمالی و همچنین ارتفاعات محور کرج - چالوس برف می‌بارد.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: در محورهای جنگل گلستان - چمن‌بید، سرو ولایت - سبزوار، قزوین - رشت گردنه کوهین، دیلمان، رودسر و اسالم - خلخال نیز بارش برف جریان دارد. 

وی به بارش باران در اکثر محورهای استان‌های خراسان رضوی و گیلان اشاره و اعلام کرد: در محورهای بجنورد - آشخانه، بجنورد - اسفراین و اردبیل - سراب گردنه صائین تردد فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با تأکید بر این مطلب که هموطنان باید از سفرهای غیرضرور پرهیز کنند به رانندگانی که قصد تردد به محورهای برف‌گیر و کوهستانی را دارند توصیه کرد: حتماً به تجهیزات زمستانی مجهز بوده و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

سرهنگ رحمانی وضعیت ترافیک در ورودی کلانشهر پایتخت در آزادراه‌های قزوین - کرج و کرج - تهران را نیمه‌سنگین و در مقاطعی سنگین دانست و خاطرنشان کرد: ترافیک در محورهای پاکدشت - تهران، شهریار - تهران و جاده مخصوص کرج - تهران نیمه‌سنگین و پرحجم است. 

۴۷۲۳۲

کد خبر 1359850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =