۰ نفر
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
جاعل برند الکل در دام پلیس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ازکشف ۵۰۰لیتر مایع ضدعفونی کننده احتکار شده و یک هزارلیتر مایع ضدعفونی کننده تقلبی دراین شهرستان خبرداد.

سرهنگ مهدی فضلی علیشاه درتشریح این خبرگفت: درپی اقدامات گسترده ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوجبلاغ مشخص شد فردی مقدار قابل توجهی مایع ضدعفونی کننده در منطقه چهارباغ این شهرستان احتکار کرده است.
وی افزود: ماموران پس از اطمینان صحت اطلاعات باهماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و منزل متهم را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن مقدار۵۰۰ لیتر مایع ضدعفونی کننده کشف کردند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم مایع های ضدعفونی را در بطری های مخصوص با برنده های جعلی ریخته و به قصد فروش به قیمت گزاف آن ها را احتکار کرده بود.
سرهنگ فضلی علیشاه بیان داشت: در ادامه تحقیقات ماموران مشخص شد متهم حدود یک هزار لیتر محلول آغشته به الکل نیز در بطری های مخصوص ریخته و قصد فروش به عنوان مایع ضدعفونی را دارد که انبار دپو آن ها نیز شناسایی و پلمپ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با بیان این که اقدامات پلیس برای مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی ادامه دارد از مردم خواست تا اخبار و اطلاعاتشان در خصوص احتکار اقلام بهداشتی را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اعلام کنند.
۴۷۲۳۲

کد خبر 1359972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =