آمادگی اداره‌کل ورزش خوزستان برای ایجاد بیمارستان صحرایی

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: آماده‌ایم تا برخی سالن‌های ورزشی استان را در اختیار ستاد پیشگیری از کروناویروس در خوزستان برای راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی قرار دهیم.

به گزارش خبرآنلاین از خوزستان ، افشین حیدری  اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران و استان خوزستان، اکنون این آمادگی را داریم تا برخی از سالن‌های ورزشی استان را در اختیار ستاد پیشگیری از کرونا ویروس در خوزستان قرار دهیم تا با تدابیر لازم بتوانند در راستای ایجاد بیمارستان‌های صحرایی یا بخش مراقبت‌های ویژه از این سالن‌ها بهره ببرند.

وی بیان کرد: این‌که کدام سالن‌های ورزشی و در چه شهرستان‌هایی در اختیار ستاد پیشگیری از کروناویروس قرار بگیرند، بستگی به نظر خود ستاد دارد اما با توجه به این‌که سالن‌های ورزشی مسقف و مجهز هستند، می‌توان در این زمینه به ستاد کمک کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کروناویروس و خطری که جان مردم را تهدید می‌کند، همه ما مکلف و موظف هستیم که در کنار کادر پزشکی استان و ستاد پیشگیری از کروناویروس باشیم تا با کمک و همدلی هر چه زودتر بتوانیم این بحران را پشت‌سر بگذاریم.

48

کد خبر 1359986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =