طرح مرزبانی زیستی در ورودهای ۵ شهر استان مرکزی اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی استان مرکزی از اجرای طرح مرزبانی زیستی در ورودهای ۵ شهر استان مرکزی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از مرکزی ؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی با قدردانی از فعالان حوزه سلامت و بهداشت وجامعه پزشکی، پیراپزشکی و پرستاری استان مرکزی از اجرای طرح مرزبانی زیستی در ورودهای ۵ شهر استان مرکزی  در راستای جلوگیری از گسترش و مهار کرونا ویروس خبر داد.

سردار مفخمی با اشاره به طرح‌های عملیاتی ویژه پلیس در مبارزه با شیوع کرونا افزود: طرح مرزبانی زیستی و پایش سلامت مسافرانی که از تعدادی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی عبور می‌کنند، با همکاری پلیس و دیگر دستگاه‌های مسئول اجرا می‌شود.

او اضافه کرد: افرادی که از استان‌های با شیوع بالاتر بیماری کرونا قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان مرکزی را داشته باشند، از سوی پلیس متوقف و توسط کارشناسان بهداشت و سلامت مورد معاینه قرار خواهند گرفت و در صورت نیاز نسبت به قرنطینه این افراد اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: هم اکنون ورودی‌های شهرستان‌های اراک، ساوه، دلیجان، تفرش، خنداب و آشتیان تحت پایش سلامت و طرح مرزبانی زیستی قرار دارد و در اجرای این طرح‌ها و تا اطلاع ثانوی پلیس استان با کارشناسان علوم پزشکی، هلال احمر، اورژانس و راهداری همکاری خواهد داشت.

48

کد خبر 1360055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =