تداوم اجرای طرح پاکسازی محلات مختلف تبریز

در قالب اجرای طرح استقبال از بهار، تنظیف و پاکسازی محلات و مناطق مختلف شهر تبریز در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، بر این اساس، تنظیف و پاکسازی خیابانها و کوچه ها، شستشو، ضدعفونی و گندزدایی باکس های زباله، جمع آوری نخاله های ساختمانی توسط نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه اجرا می شود.

نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در آستانه سال نو و در قالب طرح استقبال از بهار، عملیات هایی نظیر پاکسازی مبلمان شهری، حذف موانع فیزیکی، جمع آوری مصالح و نخاله، امحاء دیوارنوشته های غیرمجاز و سفیدکاری دیوارها، ترمیم جداول، لایروبی جوبها و کانالها، همسطح سازی دریچه ها، ساماندهی و پاکسازی و نیز شستشوی باکسهای زباله و رسیدگی به وضعیت ظاهری باکسها و لکه گیری آسفالت در معابر اصلی و فرعی و داخل محلات را اجرا می کنند.

رنگ آمیزی مبلمان شهری از جمله جداول، نرده ها و تابلوهای ترافیکی، شستشوی مبلمان شهری(شستشوی جداول، نرده ها، تابلوها و علائم ترافیکی)، نصب انواع المان و سفره هفت سین نوروزی و نیز رسیدگی به وضعیت سرویس بهداشتی های سطح شهر را از دیگر برنامه های در دست اجرا در مدت این طرح دانست.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1360179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =