تداوم اجرای طرح پاکسازی محلات مختلف تبریز

در قالب اجرای طرح استقبال از بهار، تنظیف و پاکسازی محلات و مناطق مختلف شهر تبریز در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، بر این اساس، تنظیف و پاکسازی خیابانها و کوچه ها، شستشو، ضدعفونی و گندزدایی باکس های زباله، جمع آوری نخاله های ساختمانی توسط نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه اجرا می شود.

نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در آستانه سال نو و در قالب طرح استقبال از بهار، عملیات هایی نظیر پاکسازی مبلمان شهری، حذف موانع فیزیکی، جمع آوری مصالح و نخاله، امحاء دیوارنوشته های غیرمجاز و سفیدکاری دیوارها، ترمیم جداول، لایروبی جوبها و کانالها، همسطح سازی دریچه ها، ساماندهی و پاکسازی و نیز شستشوی باکسهای زباله و رسیدگی به وضعیت ظاهری باکسها و لکه گیری آسفالت در معابر اصلی و فرعی و داخل محلات را اجرا می کنند.

رنگ آمیزی مبلمان شهری از جمله جداول، نرده ها و تابلوهای ترافیکی، شستشوی مبلمان شهری(شستشوی جداول، نرده ها، تابلوها و علائم ترافیکی)، نصب انواع المان و سفره هفت سین نوروزی و نیز رسیدگی به وضعیت سرویس بهداشتی های سطح شهر را از دیگر برنامه های در دست اجرا در مدت این طرح دانست.

46

کد خبر 1360179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =