کریم باقری: قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم

سایت پرسپولیس نوشت: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار شد من هم مثل ملی‌پوشان در زمان‌هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد در خدمت باشم و در سایر مواقع هم مثل بازیکنان، کار خودم را در پرسپولیس دنبال می‌کنم و قرار نیست از پرسپولیس بروم.

کریم باقری درباره حضورش در تیم ملی گفت اظهار داشت: موضوع این است که از طرف فدراسیون فوتبال با من تماس گرفتند و اعلام شد که آقای اسکوچیچ خواسته‌اند در کادر فنی تیم ملی کشورم حضور داشته باشم. طبیعی است که خدمت به تیم ملی مهم است، ولی از سوی دیگر هم پرسپولیس مطرح بود. به فدراسیون و کادرفنی تیم ملی اعلام کردم که موافقم، اما من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه باید موافق باشد و تصمیم اخر را سپردم باشگاه. آقای بهاروند هم گویا با آقای انصاریفرد تماس گرفتند و مدیرعامل باشگاهو هم متعاقبا با من و اقای یحیی گل‌محمدی صحبت داشتند.

کریم باقری درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از جدایی اش از پرسپولیس گفت: هواداران لطف دارند، اما نگران نباشند، چون بنده قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم. خوشحالم که از اقای اسکوچیچ و بهاروند تا آقای انصاریفرد و گل‌محمدی و البته هواداران این‌قدر به من لطف دارند از این بابت تشکر می‌کنم. حالا هم قرار شده است که مثل ملی پوشان در زمان برنامه‌های تیم ملی در خدمت آن‌جا باشم و در دیگر مواقع که تیم ملی برنامه‌ای ندارد، به کارم در پرسپولیس ادامه می‌دهم و مشکلی از این بابت نیست.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس و تیم‌ملی خاطر نشان کرد: اینطور نیست که از پرسپولیس جدا شوم. آن‌ها همیشه به من لطف ویژه‌ای داشته اند که بابت ان تشکر می‌کنم، ولی نگران نباشند. همانطور که توضیح دادم. من به کار خودم در پرسپولیس ادامه بدهم و هر زمان تیم ملی اردو و بازی داشت مثل بازیکنان که به اردو می‌روند به انجام مسوولیت در آن جا خواهم پرداخت. مشکلی نیست و باز هم از هواداران ممنونم و تاکید می‌کنم در خدمت پرسپولیس هستم و فقط موقع اردو و بازی مثل ملی پوشان در اردوی تبم ملی خواهم بود و امیدوارم که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم. در واقع هم بنده و هم مسوولان باشگاه و کادر فنی پرسپولیس بخاطر بحث ملی این تصمیم را گرفته ایم و تاکید می‌کنم قرارداد دارم و بحث جدایی ام از پرسپولیس مطرح نیست

256 43

کد خبر 1360193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =