۹واحد صنفی متخلف در قزوین تعطیل شد

محمدی گفت: ۹واحد صنفی متخلف در قزوین تا تعیین تکلیف ورسیدگی به پرونده تخلفات تعطیل شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هوشنگ محمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: از آغاز طرح نوروزی و تشدید نظارتی طرح سلامت محورکرونا با همکاری دادستانی، فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی ، سازمان صمت و سایر دستگاههای نظارتی ذی ربط اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک بطور مستمر در نوبت‌های مختلف جهت تسریع در رسیدگی ها تا  ایجاد ثبات در بازار شده است.
وی اظهارکرد: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور و در راستای وظایف سازمانی و درخواست‌های شهروندان، تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی در استان به حالت آماده باش درآمد.
محمدی ادامه داد: به علت عدم رعایت قوانین بهداشتی بخصوص با توجه به حساسیت های موجود ۳فروشگاه آجیل فروشی ،۴فروشگاه مرغ و ماهی یک واحد صنفی میوه فروشی ویک انبار توزیع نوشیدنی‌های تاریخ گذشته تا تعیین تکلیف ورسیدگی به پرونده تخلفات تعطیل شدند.
وی بیان کرد: در شعب ویژه رسیدگی  طرح سلامت ،یک داروخانه به علت گرانفروشی اقلام بهداشتی از جمله  ماسک به پرداخت بیش از ۷۴۰میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. همچنین یک واحد تجهیزات پزشکی نیز به جهت  اخفا و امتناع از عرضه ماسک و گران فروشی به بیش از ۴۳۰میلیون ریال جریمه نقدی و توقیف اموال محکوم شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین  ادامه داد: کالاهای مورد نیاز مردم برای عید تهیه شده است و مردم می‌توانند کالای مورد نیاز خود را به موقع و با قیمت مناسب تهیه کنند.
وی بیان کرد: به محض قطعی شدن آرا و احکام صادره دیگر پرونده‌های متخلفان و محتکران  طرح سلامت، اخبار آنها را اعلام می‌کنیم.

46

کد خبر 1360436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =