بهره مندی ۱۳۱۲ روستای استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در سطح استان اردبیل ۱۳۱۲ روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده اند.

به گزارش خبرآنلاین از اردبیل ؛ سردار اسماعیلی، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طی ۱۱ ماهه نخست امسال بهره مندی روستاهای استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی به ۱۳۱۲ روستا افزایش یافته است.

او جمعیت شهری بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل را ۱۰۰ درصد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از ۹۴ درصد عنوان کرد و افزود: استان اردبیل دارای ۲۹ شهر می‌باشد که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: امسال بیش از ۱۸ هزار و ۲۸۸ مصرف کننده جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت گردیده است که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به ۴۸۸ هزار ۲۸۹ مشترک رسیده است.

اسماعیلی همچنین در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: ازابتدای سالجاری تاکنون به میزان بیش از ۲۰۸ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تا کنون به بیش از ۹ هزار و ۶۱۴ کیلومتر

رسیده و تعداد هفت هزار و ۴۵۷ عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب گردیده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تا کنون به ۲۳۶ هزار و ۹۵۴ انشعاب رسیده است.

46

کد خبر 1360824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =