خدمات کادر درمانی استان قزوین قابل تقدیر است

قدرت اله مهدیخانی در حاشیه بازدید شبانه از بیمارستان ولایت قزوین گفت: خدمات کادردرمانی استان در مدیریت بحران کرونا، قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت اله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان در حاشیه بازدید شبانه از بیمارستان ولایت قزوین که با همراهی دکتر نامدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان واز بخش‌های مراقبت‌های ویژه، عفونی مردان و زنان صورت گرفت اظهارکرد: با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور و به تبع آن استان قزوین و نحوه سرایت سریع و احتمال شیوع بالای بیماری کرونا، خدمات به موقع وسریع بهداشتی و درمانی در رأس اقدامات مقابله ای و پیشگیرانه در راستای کنترل مدیریت بحران پیش آمده قرار دارند.
مهدیخانی ادامه داد: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی، از سر اخلاص و با تمام وجود در خط مقدم خدمات رسانی به هموطنان در حال فعالیت شبانه روزی هستند که مسئولان و مردم، قدردان و سپاسگزار این روحیه  فداکارانه و ایثارگر می باشند.
مهدیخانی افزود: تمامی امکانات موجود در استان در خدمت ستاد مقابله با بحران کرونا می‌باشند و اداره کل مدیریت بحران استان نیز بیمارستان صحرایی 45تختخوابی فوق مجهز خود را در شهرقزوین برای کنترل شرایط اضطراری برپا کرده است.
مهدیخانی در پایان از عموم خواست تا با رعایت نکات ایمنی و بهداشت فردی و عمومی در کنترل شیوع بیماری کرونا در جامعه با دستگاه های متولی همکاری کنند.

48

کد خبر 1360924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =