ایسنا نوشت:

رییس کل دادگستری استان تهران تاکید کرد با افرادی که هدفمند در تجمعات پراکنده غیرقانونی در تهران شرکت کرده و دستگیر می‌شوند، برخورد جدی خواهد شد.

سیدعلیرضا آوایی در پاسخ به سوالی درباره تعداد آمار افراد بازداشت شده در تجمع روز سه‌شنبه 17 اسفند گفت: آمار دقیقی ندارم این سوال را باید از دادستان بپرسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای برخورد با تجمعات غیرقانونی که در گوشه و کنار تهران انجام می‌شود دارید؟ گفت: این کار الان انجام می‌شود‌، هم‌اکنون این افراد را دستگیر می‌کنند، بعد از دستگیری کسانی که لغزیدند یا رهگذرند آزاد می‌شوند تا افرادی که برنامه‌ریزی شده باشند، مسبب باشند و بخواهند امنیت را بر هم بزنند قطعا دستگاه قضایی هم آنها را نگه می‌دارد و هم برخورد قانونی با آنها می‌کند.

رییس کل دادگستری استان تهران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده مربوط به طلبه ورامینی که گفته می‌شود به دست عده‌ای از افراد به آتش کشیده شده است اظهار کرد: پرونده اکنون مراحل تحقیقاتی‌اش را سپری می‌کند.

وی با بیان اینکه روز سه‌شنبه هیاتی را برای بررسی این موضوع فرستاده است و آنها گزارشی تهیه کرده‌اند، گفت: از آنجا که پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به یک جمع‌بندی نهایی نرسیده است هر چه درباره آن بگوییم متقن نیست.

42/44

کد خبر 136098

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =