ضدعفونی مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان پیش از شیوع اپیدمیک کرونا کووید ۱۹ ضدعفونی شد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ، با اشاره به اینکه استان اصفهان با ۵۰ مجتمع خدماتی رفاهی رتبه نخست را از نظر تعداد مجتمع ها در کشور دارد، اظهار داشت: از بهمن ماه جلسات آمادگی مجتمع خدماتی رفاهی برای سفرهای نوروزی با حضور تمام بهره برداران مجتمع ها و اعضای کمیته نظارت استانی، متشکل از نمایندگان استانداری، بهداشت و درمان، شرکت پخش فراورده های نفتی، اماکن نیروی انتظامی، اداره کل میراث فرهنگی و ستاد اقامه نماز برگزار شد.

وی افزود: در جلسات برگزار شده تذکرات لازم به مجتمع های خدماتی رفاهی ارائه شد تا با آمادگی و بهسازی، این مجتمع ها خدمات مطلوب را به مسافران در ایام نوروز ارائه کنند.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا کووید ۱۹ در چین، کمیته نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی تشکیل شد، گفت: موضوع نظافت و بهداشت سرویس های بهداشتی و نمازخانه و محوطه مجتمع ها پیش از شیوع کرونا کووید ۱۹ در جلسه ای با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گوشزد شد.

وی بیان داشت: کمیته نظارت با محوریت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان بازدیدهای هفتگی از مجتمع های خدماتی رفاهی را در برنامه دارد.

صلواتی با اشاره به اینکه موارد اصلاحی مجتمع های خدماتی رفاهی با حضور مدیران و نماینده صنف مجتمع ها صورتجلسه شد، تصریح کرد: پیش از شیوع کرونا کووید ۱۹، آمادگی مجتمع های خدماتی رفاهی برای نوروز به صورت مکتوب به تمام مجتمع ها در بازدیدی توسط کمیته نظارت ابلاع شد.

وی افزود: استان اصفهان در ضدعفونی کردن مجتمع های خدماتی رفاهی در کشور پیشتاز بوده است و با دستورالعمل های مربوطه ضدعفونی کردن مجتمع ها در اولویت قرار گرفته است و امیدواریم با همکاری دستگاه های ذی ربط در تامین مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مورد نیاز، این مجتمع ها عاری از عامل بیماری های ویروسی شود.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با توجه به شیوع کرونا کووید ۱۹، توصیه می شود که شهروندان از سفرهای غیرضروری به طور جد بپرهیزند و چنانچه سفر آنها الزامی بود این اطمینان خاطر داده می شود که مجتمع های رفاهی آماده خدمت رسانی خواهد بود.

وی بیان داشت: با پیگیری مواد مورد نیاز برای ضدعفونی و ابلاغ تشدید نظارت های لازم بهداشتی برای پرسنل مجتمع های خدماتی رفاهی تمام تمهیدات اندیشیده شده است تا هرچه سریع تر از شیوع رو به تزاید ویروس کرونا کووید ۱۹ جلوگیری کنیم.

48

کد خبر 1360995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =