افتتاح واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در مسجدسلیمان

به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی( ره ) یک باب واحد مسکونی احداثی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران مسجدسلیمان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) با حضور امام جمعه ، فرمانده سپاه پاسداران ، مسئول کمیته امداد امام حمینی (ره) و تعدادی از مسئولین روز چهارشنبه ۹۸/۱۲/۱۴ در محله شهید داریوش محمدی افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین از مسجدسلیمان ،  به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی( ره ) یک باب واحد مسکونی احداثی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران مسجدسلیمان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) با حضور امام جمعه ، فرمانده سپاه پاسداران ، مسئول کمیته امداد امام حمینی (ره) و تعدادی از مسئولین روز چهارشنبه ۹۸/۱۲/۱۴ در محله شهید داریوش محمدی افتتاح شد.

داریوش آلی ور مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران در گفت و گو با خبرنگار ما در این ارتباط اظهار کرد: یک واحد مسکونی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در متراژ پنجاه متر در محله داریوش محمدی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و تحویل داده شد.
وی گفت : پیش این ده واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد که از تعهدات بسیج سازندگی سپاه پاسداران بود افتتاح و تحویل داده شد که حدود پنج واحد آن در همین دهه فجر امسال در منطقه نمره یازده تحویل داده شد.

آلی ور افزود: البته یک واحد دیگر منازل مدد جویان کمیته امداد در هفته آتی در روستای تمبی چمفراغ تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید

مسئول بسیج سازندگی سپاه پاسداران عنوان کرد: البته این دوازده پروژه مربوط به پروژه اایی هستند که به بهره برداری رسیده است و پروژهای دیگر مربوط به خانه های مددجویان که همکاری مشترک بسیج سازندگی سپاه پاسداران و کمیته امداد است بازهم در دست اقدام داریم که در بازه های زمانی مختلف تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

48

کد خبر 1361013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =