راه اندازی ایستگاه های کنترل و غربالگری کرونا در مبادی ورودی چهارمحال و بختیاری

ایستگاه های کنترل و غربالگری کرونا در مبادی ورودی چهارمحال و بختیاری با همکاری جمعیت هلال‌احمر، اورژانس، مرکز بهداشت و نیروی انتظامی راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان چهارمحال وبختیاری مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری افزود: در حال حاضر هشت ایستگاه کنترل و غربالگری کرونا در مبادی ورودی استان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با هدف سلامت مردم راه اندازی شده است.
وی ابراز کرد: در این طرح کارکنان هلال احمر آموزش های لازم را در خصوص معرفی بیماری کرونا و نحوه پیشگیری این بیماری به مردم اطلاع رسانی می کنند.
مرتضوی فر گفت: اعضای هلال احمر در ۲ شیفت کاری به فعالیت و آموزش به مردم در ایستگاه های کنترل و غربالگری کرونا در مبادی ورودی چهارمحال و بختیاری خدمت رسانی می کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری یادآور شد: در حال حاضر ایستگاه های کنترل و غربالگری کرونا در محورهای شهرکرد، سامان، بن، لردگان، کوهرنگ راه اندازی شده است.
وی بابیان اینکه فعالیت در ایستگاه های کنترل و غربالگری کرونا در مبادی ورودی چهارمحال و بختیاری بین جمعیت هلال‌احمر، اورژانس، مرکز بهداشت و نیروی انتظامی تقسیم شده است گفت: آموزش و اطلاع رسانی به مردم از وظایف جمعیت هلال احمر و تست تب‌گیری و ارائه خدمات دیگر بر عهده نیروهای اورژانس و مرکز بهداشت است.

46

کد خبر 1361041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =