شناسایی ۸مورد جدید قطعی مبتلا به کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، از شناسایی ۸ مورد جدید قطعی ابتلا به کروناویروس در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری  ؛ دکتر مجید شیرانی افزود: در پانزدهمین روز از اسفندماه ۹۸ با اعلام پاسخ ۷۲ نمونه تست کرونا بیماران بستری در مراکز درمان استان مجموع تعداد مبتلایان قطعی به کرونا به ۹ نفر رسید.
وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس در کشور، ۸۸ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز استان تحت درمان قرار گرفتند افزود: پاسخ ۱۶ آزمایش هنوز اعلام نشده است.

دکتر شیرانی با بیان اینکه تراکم زیادی هم اکنون در مراکز درمانی ایجاد نشده است افزود: روز به روز تعداد موارد مشکوک به کرونا افزایش یافته و در صورت عدم توجه مردم برای رعایت نکات بهداشتی و ماندن در منزل و خودداری از حضور در اماکن تجمعی امکان افزایش آبشاری و تصاعدی بیماران مبتلا به کرونا وجود دارد .
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: خود مراقبتی و ماندن در منزل بهترین راه پیشگیری و کنترول کرونا ویروس می باشد.
دکتر شیرانی، از اصحاب جراید و رسانه ها، معتمدین و بزرگان و صاحب نفوذان خواست برای آموزش، اطلاع رسانی و درخواست از مردم برای ماندن در منزل برای توقف شیوع کرونا ویروس کمک کنند و با بیان اینکه منزل امن ترین محیط برای در امان ماندن از ابتلا به کروناویروس است به مدیریت شرایط کمک کنند.

48

کد خبر 1361045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =