آیا واقعا رابطه فرهاد مجیدی و فتح‌الله‌زاده خوب نیست؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت :باوجود دیدار فرهاد مجیدی و علی فتح‌الله‌زاده رابطه میان این دو نفر چندان مساعد نیست . این را چند روزنامه ورزشی ایران نوشتند ولی فتح‌الله زاده در تلاش است تا شایعات را از استقلال دور کند.

از روزی که علی فتح‌الله‌زاده به‌عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد، هر روز با افراد زیادی ملاقات داشته و دیدارهای بسیاری را ترتیب داده است و در همین راستا با فرهاد مجیدی دیدار کرده است. اما برخی شایعات و رسانه‌ها مدعی هستند که رابطه میان این دو نفر هنوز شکرآب است و این دو نفر برای حفظ ظاهر با یکدیگر دیدار کرده‌اند.  فتح‌الله زاده هم به همین دلیل در تلاش است تا نشان دهد رابطه خوبی با مجیدی دارد و از جذب نفرات مدنظر مجیدی و برنامه بلندمدت خود برای او سخن گفته تا شایعات را از تیم دور کند. علاوه بر این سرپرست و مدیر رسانه‌ای استقلال هم که مورد حمایت و تایید مجیدی بودند در این تیم ماندگار شدند.
یک روز بعد از این دیدار هم و پس تعطیل شدن مسابقات لیگ برتر فرهاد مجیدی تمرین تیمش را به‌مدت ده روز تعطیل کرد تا هم مدتی به تیم خود استراحت داده باشد و هم کمی از فضای تنش‌زای اطراف تیم کم کند.

255 41

کد خبر 1361177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =