بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ۳ طرح درمانی و عمرانی جزیره

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه برنامه بازدیدهای خود، امروز پنجشنبه (۱۵ اسفندماه) از روند تجهیز کلینیک خلیج فارس شهر قشم و همچنین وضعیت بنادر لافت و پل و همچنین ساماندهی جزایر ناز دیدن کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان در ابتدای برنامه بازدید های روز پنجشنبه خود، به همراه رییس شبکه بهداشت شهرستان قشم از روند تجهیز کلینیک خلیج فارس این شهر بازدید کرد.

کلینیک نوساز خلیج فارس تحت مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم، فضا و ظرفیت مجهز شدن به ۵۰ تخت را داشته و به منظور آمادگی قشم برای ورود به مرحله پیک بیماری در حال آماده سازی می باشد.

تجهیز کلینیک خلیج فارس نیز با هدف آماده باش این شهرستان در برابر شیوع ویروس کرونا و برای درمان بیماران احتمالی در ایام پیک پیش بینی و مورد تایید مدیریت بحران منطقه آزاد قشم قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه برنامه بازدیدهای روز پنجشنبه خود به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از وضعیت ساماندهی در اسکله بنادر لافت و پل دیدن کرد و دستوراتی را برای تسریع روند اجرای فعالیت های عمرانی در آنها صادر کرد.

مؤمنی همچنین بر ساماندهی وضعیت گیت‌های ورودی و همچنین ساماندهی جایگاه‌های موجود برای ارائه خدمات بهتر به مسافرانی که قشم را به عنوان مقصد سفر خود برگزیده‌اند تاکید کرد.

وی همچنین در جریان عملیات ضد عفونی صورت گرفته در محوطه اسکله بنادر لافت و پل قرار گرفت و بر کنترل تمامی مبادی ورودی‌ قشم تاکید کرد.

براساس اعلام اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم بندر لافت و پُل، ساعات فعالیت به صورت شبانه‌روزی و تا اطلاع ثانوی، به جز خودروهای حامل اقلام ضروری، مواد غذایی و مایحتاج مردم، ورود هرگونه خودرو به جزیره قشم از طریق بنادر لافت و پُل، ممنوع است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آخرین بخش از برنامه بازدیدهای روز پنجشنبه خود از روند ساماندهی سایت گردشگری جزایر ناز دیدن کرد.

جزایر ناز یکی از جاذبه های گردشگری جزیره قشم است که ویژگی مهم این سایت شرایط جزر و مد آب دریا (پس روی و پیش روی) آن می باشد.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای رفاه بیشتر گردشگران در این محوطه امکاناتی همچون مسجد، غرفه های صنایع دستی، پارکینگ، فضاهای نگهبانی و خدماتی، دوش های صحرایی، سرویس های بهداشتی، ایستگاه هلال احمر و... طراحی شده و با طی کردن مراحل پایانی، آماده بهره برداری می شود.

با واگذاری سایت جزایر ناز به مدیریت درگهان و با نظارت دقیق تر در زمینه توسعه خدمات عمرانی، گردشگری و تفریحی شاهد سرعت گرفتن مسیر توسعه این جاذبه گردشگری قشم هستیم.

تعمیر، تعویض و بازسازی لوازم تاسیساتی مانند کابل ها و لامپ ها، رنگ آمیزی ساختمان ها، تجهیزات و تاسیسات مستقر در در سایت گردشگری جزایر ناز به منظور آمادگی برای ارایه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران از جمله مهمترین اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.

۴۶

کد خبر 1361196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =