ویروس کرونا؛ مشکل جدید بیرانوند برای حضور در بلژیک!

ورزش سه نوشت: مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید که تا زمان بازگشت اوضاع به حالت طبیعی و پیش از شیوع ویروس کرونا، بیرانوند نمی تواند به آنتورپ برود.

در هفته های اخیر موضوع جدایی بیرانوند از پرسپولیس، یکی از اخبار مهم فوتبال ایران بوده است. او پس از چند سال جدایی نافرجام و شایعه پیشنهادات متفاوت، سرانجام در پنجره نقل و انتقالات زمستانی 2020 با باشگاه آنتورپ به توافق رسید و این باشگاه بلژیکی، بند فسخ او را فعال کرد.

این جدایی، 700 هزار دلار درآمد برای سرخپوشان در بر داشت و سرخ ها از دروازه بان خود درآمد قابل توجهی را به جیب زدند. با این حال چند هفته بعد، آنفالو کردن پیج رسمی باشگاه از سوی بیرانوند و انجام این عمل متقابل از طرف پرسپولیس، حاشیه های زیادی را در اطراف این باشگاه وجود آورد.

حالا یک موضوع دیگر نیز در این باره مطرح می‌شود و آن هم ایجاد مشکل برای انتقال بیرانوند به آنتورپ به دلیل شیوع ویروس کروناست. حالا محمدحسن انصاری فرد در این باره می‌گوید: ما قرارداد را با باشگاه آنتورپ بلژیک بستیم و یک پولی هم دریافت کردیم و یک مقدار هم ند روز بعد دریافت می‌کنیم. ولی به واسطه ویروس کرونا نمی‌تواند برود تا وضعیت عادی شود و آخر فصل از ما جدا می‌شود. ما 350 هزار دلار هم آخر فصل می‌گیریم.

وی افزود: بیرانوند مردانگی کرد و آن موقعی که بند فسخ قراردادش 700 هزار دلار بود، می‎‌توانست برود و باشگاه آنتورپ می‌توانست این مبلغ را پرداخت کند اما گفت من تا آخر فصل می‌مانم و به نظر من بیرانوند برای ما سنگ تمام گذاشت.

مدیرعامل پرسپولیس درخصوص جریمه باشگاه به دلیل تفاوت برند لباس بیرانوند با پرسپولیس و جریمه باشگاه به این خاطر اظهار داشت: سال گذشته بود ولی امسال نیست و خود برند باشگاه را می‌پوشد. باشگاه در این سال ها به این خاطر جریمه شد و فاکتورهایش موجود است. ما هنوز بر روی این موضوع بحث داریم و با کارگزار قبلی مذاکره می‌کنیم.

255 41

کد خبر 1362023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =