اطلاعیه کارگروه مدیریت بیماری کرونا در تولیدات صنعت فیلم ایران

کارگروه مدیریت بیماری کرونا در تولیدات صنعت فیلم ایران در خانه سینما راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلی اغلب پروژه‌های ساخت فیلم و سریال کارگروهی با عنوان «کارگروه مدیریت بیماری کرونا در تولیدات صنعت فیلم ایران» در خانه سینما شکل گرفته. اولین اطلاعیه این کارگروه که برای شرح اهداف آن در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته به شرح زیر است:

با عنایت به حدوث شرایط اضطراری در بروز و شیوع بیماری خطرناک و مهلک کرونا در سطح جامعه و لزوم  توجه و مراقبت صنوف از جان و سلامت اعضای خود که با توجه به شرایط حاکم بر پروژه های جاری در تولیدات صنعت فیلم ایران ( سینما، تلویزیون، تبلیغات و ... ) در معرض خطر جدی ابتلا و شیوع این بیماری قرار دارند، روسای تعدادی از صنوف خانه سینما اقدام به تشکیل کارگروه مدیریت بیماری کرونا در تولیدات صنعت فیلم ایران از تاریخ ۱۷/۱۲/۹۸ نموده اند.رئوس اهداف و وظایف این کارگروه به این شرح است :

۱. پایش پروژه های جاری و جمع آوری اطلاعات میدانی.

۲. تدوین دستورالعمل های مواجهه با شرایط بحران و اطلاع رسانی در خصوص مقررات تخصصی بهداشتی با توجه به شرایط ویژه محیط کار در مراحل تولید محصولات صنعت فیلم ایران.

۳. مشاوره و نظارت بر روند رعایت مقررات ضروری برای پیشگیری از ابتلا ی اعضای گروه تولید به بیماری کرونا و انجام اقدامات فوری در صورت ابتلای فرد یا افراد گروه به این بیماری.

۴. ارائه مشاوره به کلیه عوامل در زمینه امور قانونی و حقوقی مرتبط با شرایط بحران ( فورس ماژور )

۵. کمک به پیگیری شرایط و نحوه رسیدگی به وضعیت مبتلایان احتمالی اعضای صنوف

امید است این کارگروه با حمایتهای دلسوزانه مسئولان با درایت خانه سینما و بدنه صنعت فیلم ایران بتواند به شکلی سریع و موثر از بروز صدمات جبران ناپذیر ناشی از شرایط بحرانی جاری پیشگیری نماید. بدیهی است اعضای این کارگروه همواره نگران جان و آسایش اعضای صنوف خانه سینما بوده و ضمن رعایت امانتداری، پذیرای هر گونه پیشنهاد، انتقاد یا اطلاعات مورد نیاز برای پیشگیری از وقوع لطمات جدی به خانواده بزرگ سینمای ایران
 می باشد.

و من ا... توفیق

سید غلامرضا موسوی- شورای عالی تهیه کنندگان سینما

رضا درمیشیان – کانون کارگردانان سینمای ایران

تورج منصوری - انجمن مدیران فیلم برداری سینما

فاطمه معتمد آریا - انجمن بازیگران سینما

محمدرضا منصوری - انجمن مدیران تولید سینما

پویان کفیلی –  انجمن دستیاران فیلم برداران سینما

ایمان کرمیان- انجمن جلوه های ویژه میدانی سینما

امیر حسین قدسی- انجمن طراحان فیلم

دانش اقباشاوی –  انجمن برنامه ریزان و دستیاران کارگردان سینما

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1362108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =