متقاضیان واردات مواداولیه محصولات بهداشتی به وزارت صنعت مراجعه کنند

وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شرکت‌ها، واحدهای تولیدی و تامین‌کننده محصولات و ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده در سطح کشور در صورت تمایل برای واردات مواد اولیه و اقلام کالایی این بخش می‌توانند به معاونت بازرگانی داخلی این وزارتخانه و سازمان غذا و دارو مراجعه کنند.  

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر اساس این اطلاعیه، موارد درخواستی شرکت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گرفته و شرایط واردات کالاهای مورد نظر برای مقابله با ویروس کرونا فراهم خواهد شد.

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در دهم اسفند گفته بود: اکنون موضوع اصلی، تامین مواد اولیه کافی برای تولیدکنندگان است و هر گونه کمبودی از طریق واردات تامین خواهد شد.

«مهدی صادقی نیارکی» در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: از سه شنبه هفته گذشته و با اعلام وزارت بهداشت، جلسه ای با حضور سخنگوی دولت، وزیر صنعت و مسوولان وزارتخانه با تولیدکنندگان اقلام ضروری مقابله با ویروس کرونا برگزار شد و پیشنهادات این جلسه به سازمان غذا و دارو برای چگونگی تامین و توزیع اقلام ارائه شد و امروز نیز با حضور در این سازمان، تشکیل کمیته «تامین و توزیع» در دستور کار قرار گرفت.

 وی تاکید کرد: اگر در مواردی نیاز به واردات وجود داشت نیز به موارد مسوولیت این کمیته اضافه می شود.

۲۲۳۲۲۹
کد خبر 1362154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =