پروانه فعالیت واحدهای کشاورزی قزوین تا پایان اردیبهشت تمدید شد

فاطمه خمسه گفت: با هماهنگی انجام شده با وزارت جهادکشاورزی و استانداری کلیه مجوزها و پروانه‌های بهره برداری صادره واحدهای تولیدی بخش کشاورزی در تمامی فعالیت‌ها تا پایان اردیبهشت ماه سال۹۹ تمدید می‌شود.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ فاطمه خمسه رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: این تصمیم با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز آن دسته از واحدهای تولیدی بخش کشاورزی که موعد انقضا پروانه های بهره برداری فعالیت آنها به سرآمده اتخاذ شده است تا برای تمدید پروانه فعالیت خود دیگر نیازی به مراجعه به مدیریت ها، مراکز و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی نباشد.
وی اظهارکرد: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و در راستای سیاست های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر کاهش تردد های غیرضرور و حفظ سلامتی کشاورزان، تولیدکنندگان و بهره برداران ، خدمات مورد نیاز کلیه صاحبان پروانه های بهره برداری واحدهای تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی که تاریخ اعتبار آنها از اول اسفند به پایان می رسد؛ تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون نیاز به تمدید پروانه، ارائه می شود.
 رییس  سازمان جهادکشاورزی استان قزوین اضافه کرد: هماهنگی های لازم با سایر دستگاه های خدمات رسان به کشاورزان که خدمات مرتبط با تأمین انواع  انرژی، سوخت، تسهیلات و... را  که باید پروانه های دارای اعتبار ارائه نمایند، انجام شده تا بهره برداران با مشکلی مواجه نشوند .
 به گفته وی صدور تمام مجوزهای جدید اعم از پروانه  تاسیس و بهره‌برداری، مجوز فعالیت و .... که صدور آن مستلزم مراجعه حضوری متقاضی  است به پایان اردیبهشت  ماه۱۳۹۹ موکول شده است.
خمسه تاکیدکرد: همچنین تا اطلاع ثانوی از برگزاری دوره‌های آموزشی، همایش، جلسات و نشست‌هایی که موجبات تردد و آمد و شد جمعی افراد را از مکان‌های دیگر فراهم می‌سازد خودداری کرده و اجرای آن‌ها به تعویق افتاد.

۴۶

کد خبر 1362437
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =