یک مجتمع تجاری در شیراز اجاره اسفند را به مستاجران بخشید

ایرنا نوشت : مدیر مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز گفت: با هماهنگی مالکان این مجتمع تجاری محسن و مهراد هامون‌نورد، اجاره بهای اسفندماه واحدهای تجاری این مجموعه به مستاجران بخشیده شد و وجهی از آنان دریافت نمی شود.

علی محمد صراطی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و کسادی بازار، نگرانی‌هایی در میان مستاجران و کسبه مستقر در ۸۰ واحد تجاری این مجتمع ایجاد شده بود که این تصمیم در جهت همراهی با آنها در این شرایط سخت اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد که اجاره بهای فروردین ماه ۹۹ نیز به شکل نیم‌بها اخذ شود.

مدیر مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز اظهار داشت: همچنین با سایر دوستان و همکاران در دیگر مجتمع‌های تجاری و برخی واحدهای تجاری سطح شهر نیز مذاکراتی شده که در صورت امکان آنها نیز در این مسیر گام بردارند.

صراطی تصریح کرد: امیدواریم این اقدام به فرهنگ‌سازی و ترویج هرچه بیشتر آن در بیانجامد تا همه با کمک یکدیگر از این شرایط عبور کنیم.

در ۲۴ ساعت گذشته، مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا  در فارس گزارش نشده است،  هم اکنون ۵۱ درصد از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و ۴۴ درصد از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و ۵ درصد نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

با شناسایی ۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس  آمار کنونی مبتلایان فارس به ۱۰۴ نفر رسیده است.

کد خبر 1362471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =