تخصیص بیش از یک میلیارد اعتبار برای مددجویان صعب العلاج

معاون حمایت وسلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: یک میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان اعتبار برای مددجویان صعب العلاج کمیته امداد این استان تخصیص یافته است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان, «فاطمه فولادی» افزود: با توجه به وضعیت خطر و ریسک بالا برای بیماران خاص در مواجهه با ویروس کرونا به منظور کمک به هزینه پرستاری و تهیه مواد بهداشتی برای این قشر و اعضا خانوار یک میلیون تومان به حساب بیماران خاص و صعب العلاج واریز می شود.

وی تاکید کرد: ۱۳۵ هزار مددجوی تحت حمایت استان بدون محدودیت، مشمول بیمه تکمیلی هستند.

وی افزود: پرداخت فرانشیز و هزینه های غیر بیمه ای، دارویی، تجهیزات ضروری، خدمات اورژانس و فوری، پاراکلینیک، لوازم جانبی و توانبخشی درمانی، پرداخت کمک هزینه پرستاری مراقبت از بیماران از جمله خدمات قابل دریافت بیمه تکمیلی مددجویان است.

معاون حمایت وسلامت کمیته امداد لرستان تصریح کرد: هم اکنون یکهزار و ۳۰۰ بیمار صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد می باشد.

فولادی  عنوان کرد: اطلاع‌رسانی و انتقال پیام‌های بهداشتی به مددجویان آغاز شده و همچنین تهیه مواد ضدعفونی کننده در ورودی های این اداره و تهیه اقلام آموزشی و بهداشتی برای حمایت از این افراد انجام شده است.

وی اظهار داشت: ضد عفونی مکان های پر خطر و سطوح تماس، آگاه سازی کارکنان، تامین اقلام ضد عفونی و دستکش یکبار مصرف برای مراجعان و تدابیر لازم برای کاهش غیر ضروری مراجعان با ارائه خدمات الکترونیکی از برنامه های این نهاد بوده است.

48

کد خبر 1362565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =