روحانی درگذشت مادر شهیدان شمسی پور را تسلیت گفت/ پیام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت راه‌چمنی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت خانم ثریا روشنی؛ مادر شهیدان بزرگوار محمد، حسین و جعفر شمسی پور را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور در پیامی درگذشت ثریا روشنی؛ مادر شهیدان بزرگوار محمد، حسین و جعفر شمسی پور را تسلیت گفت و از درگاه ایزد منان برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت کرد.

متن پیام حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

«انالله و اناالیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم ثریا روشنی؛ مادر شهیدان بزرگوار محمد، حسین و جعفر شمسی پور، از دلیرمردان دوران دفاع مقدس، موجب تالم خاطر شد.

این مادر صبور و فداکار که در پرتو ایمان راسخ به آموزه‌های اسلامی و مکتب رهایی بخش خاندان عصمت و طهارت (ع)، فرزندانی شجاع و افتخارآفرین تربیت و تقدیم سربلندی اسلام و انقلاب کرد، به یقین جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.

اینجانب این ضایعه را به مردم قدرشناس استان گیلان و خانواده گرامی این مادر سفر کرده تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منان برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران»

لاریجانی درگذشت راه‌چمنی را تسلیت گفت

همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدرضا راه‌چمنی را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن‌الرحیم‌

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم جناب آقای دکتر محمدرضا راه‌چمنی نماینده ادوار دوم، سوم، چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی و رئیس اسبق سازمان بهزیستی کشور موجب تالم و تأثر گردید.

ایشان از چهره‌های پرتلاش سیاسی و خدمتگزار به کشور در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی بودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به دوستان، خانواده معزز و بازماندگان آن مرحوم، برای ایشان از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی»

۲۷۲۱۵

کد خبر 1362665

برچسب‌ها