بیماران مبتلا به کرونا در استان همدان به ۶۷ نفر افزایش یافت

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای استان همدان گفت: از روز گذشته آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان از ۵۰ نفر به ۶۷ نفر رسیده است/ مردم توصیه ها را جدی بگیرند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر منوچر کرمی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با خبرنگار ما در همدان با اعلام اینکه روند بیماری کرونا در استان در حال افزایش است، افزود: از مردم استان درخواست می کنیم بیماری را جدی گرفته از ترددهای غیرضرور پرهیز و به بهداشت فردی اهمیت بیشتری دهند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه براساس نتایج آزمایشگاهی تست ۶۷ نفر در استان مثبت بوده است خاطرنشان کرد: متاسفانه ۳ نفر هم به علت ابتلا به کرونا جان خود را در همدان و ملایر  از دست داده اند.

دکتر کرمی با تاکید بر اینکه مردم از سفر به شهرهایی که درگیر این بیماری هستند به ویژه شهر قم را محدود کنند، تصریح کرد: همه شهرستان های استان درگیر این ویروس هستند لذا در خانه ماندن بهترین راهکار برای جلوگیری از شیوع این ویروس و افزایش تعداد مبتلایان در استان است.

وی با اشاره به اینکه شیوع این ویروس در شهرستان اسدآباد و  رزن بیشتر از سایر شهرستان های استان در دو روز اخیر  بوده است، گفت: مجددا از مردم فهیم استان درخواست می کنیم از ترددهای غیرضرور شهری و بین شهری و شرکت در اجتماعات و خرید در اماکن شلوغ، خودداری کنند.

کد خبر 1362671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =