جزئیات کشف انبارهای احتکار مواد ضدعفونی و دستکش توسط سازمان اطلاعات سپاه

بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده احتکار شده توسط پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا در گرگان کشف شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا، طی رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران جان برکف و گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا، یک انبار حاوی بیش از ۸۶۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده احتکار شده در شهر گرگان کشف و ضبط شد.

در این بیانیه تاکید شده است که سازمان اطلاعات سپاه در راستای رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی ذره‌ای درنگ نخواهد کرد و قطعا با اشخاصی که قصد احتکار لوازم بهداشتی و ضدعفونی کننده  را دارند در هر سطح و جایگاهی برخورد قانونی خواهد کرد.

در پایان این بیانیه اشاره شده است: هماهنگی و همکاری و تعامل خوب دستگاه قضایی بویژه دادستان مرکز استان و مدیرکل دادگستری استان گلستان در کشف و ضبط این محموله احتکار شده بسیار سازنده و موثر بوده است.

اطلاعات سپاه خوزستان ۴۴ هزار دستکش پزشکی احتکار شده را کشف کرد
همچنین سازمان اطلاعات سپاه خوزستان در راستای مبارزه با احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم یک انبار احتکار شده اقلام و تجهیزات پزشکی را در اهواز کشف کرد.

بنا به گزارش تسنیم، سازمان اطلاعات سپاه خوزستان در راستای مبارزه با احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم یک انبار احتکار شده اقلام و تجهیزات پزشکی را در اهواز کشف کرد.

سازمان اطلاعات سپاه خوزستان با رصد و گسترش اطلاعاتی توانست یک انبار احتکار کالاهای پزشکی را کشف کند. در این انبار ۴۴ هزار و ۶۰۰ عدد دستکش پزشکی و ۴۴۴ لیتر الکل ۹۰ درصد کشف شد.

این کالاهای کشف شده برای توزیع بین مردم در اختیار مراکز درمانی و معاونت غذا و داروی علوم پزشکی و همچنین عاملان این احتکار بزرگ اقلام ضروری جامعه در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.

چند روز پیش نیز  تعداد۴۶۸۰۰۰۰عدد دستکش یکبارمصرف پزشکی ازیک نمایندگی کالای پزشکی در خوزستان که بصورت غیرقانونی اقدام به فروش این دستکش‌ها انجام می‌شد، توسط سازمان اطلاعات سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان کشف شده بود.

2727

کد خبر 1362745

برچسب‌ها