۰ نفر
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
انصاری‌فرد هم با قدوسی می‌رود؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت:محمدحسن انصاری فرد در کمتر از شش ماه حضور در مدیریت این تیم نیمه های دیشب از سمت خود استعفاء داد. او به دلیل فشار فشار هیات مدیره و اسپانسر استعفاء داد!

اتفاقات عجیب و غریب در جلسه هیات مدیره پرسپولیس سبب شد تا در نهایت محمدحسن انصاری فرد از سمت مدیریتی پرسپولیس استعفاء دهد.

شب گذشته اعضای هیات مدیره پرسپولیس برای این دور هم جمع شدند تا شاید بتوانند راهکاری برای بدهی ۲/۲ میلیون یورویی خارجی شان پیدا کنند اما حاصل این جلسه برکناری مدیر روابط عمومی تیم بود.

خبری که در کانال و سایت رسمی باشگاه درج نشد اما در شبکه های اجتماعی باشگاه که در اختیار اسپانسر پرسپولیس است منتشر شد. 

ساعتی پس از برکناری قدوسی اما انصاری فرد استعفاء داد. او که به خاطر عدم توافق با برانکو و احکام صادره برای تیم و همچنین به دلیل قرارداد استوکس زیر فشار بود، به دلیل برخورد نامناسب اعضای هیات مدیره درحالی که تیمش مثل استقلال در حال فروپاشی مالی است، استعفاء داد.

آنها در دو هفته گذشته خیلی شفاف بدهی ها و احکام صادره فیفا را منتشر کردند و در مسیر این روشن سازی بحث های زیادی هویدا شد. از ماجرای پول هایی که به گابریل داده نشد تا قصه های مذاکرات با برانکو و پول هایی که طور دیگری تقسیم شدند.

حالا به نظر می رسد با رفتن انصاری فرد، وزارت ورزش سمت هیات مدیره را بگیرد و باید دید گروه رغبتی و نبی که هر کدام شاید از پیشنهاد مدیریت هم استقبال کنند ، کدام شان به صندلی مدیریت سرخ ها نزدیک تر خواهد بود؟

کد خبر 1362752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =