دسته چک معروف حاج فتح‌الله گره گشای استقلال؟

معاون پیشین باشگاه استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده قبل از اینکه به استقلال بیاید معتقد بود که فقط به کار خود اعتقاد دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی خطیر صبح امروز برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره شرایط باشگاه استقلال باشگاه استقلال صحبت کرد و علیه علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال موضع گرفت. 

او با مطرح کردن انتقادات شدید علیه فتح‌الله‌زاده گفت: «صحبت من با آقای فتح‌الله‌زاده این است که ایشان قبل از اینکه به استقلال بیاید می‌گفتند من گله نمی‌کنم و به مدیران قبلی باشگاه اعتراض نمی‌کنم و به کار خودم اعتقاد دارم ولی وقتی به باشگاه استقلال آمد، متاسفانه برخلاف وعده‌هایش در فضای پوپولیستی قرار گرفت و با هواداران بازی می‌کند. امیدوارم این صحبت‌ها، صحبت‌های فتح‌الله‌زاده نباشد و همانطور که گفت می‌آیم مشکلات استقلال را حل می‌کنم و آدم اجرایی هستم، کارش را انجام دهد و  از همان دست چک معروفی که دارد برای حل مشکلات استقلال استفاده کند.»

او همچنین گفت: «من گفته‌ام حاضرم اگر فتح‌الله‌زاده از من بخواهد بیایم در باشگاه استقلال درباره قراردادهای گذشته توضیح بدهم. نه‌تنها فتح‌الله‌زاده بلکه درخواست من این است که نهادهای نظارتی هم که از خطیر و امثال او  بازخواست کنند. مجموعه مدیریت باشگاه استقلال اگر خطا کرده است باید بیاید جوابگو باشد و بابت ضرری که به استقلال زده پاسخگو باشد. ولی مدیران عزیزی که وارد استقلال می‌شوید قبل از ورود به باشگاه از مشکلات خبر داشته باشید و فقط شعار ندهید، می‌بینید که این استقلال، آن  استقلال 10-15 سال قبل نیست و الان  استقلال به مراتب بیشتر از گذشته دچار مشکل است.»

روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شده بود که فتح‌الله‌زاده از علی خطیر، معاون پیشین باشگاه استقلال درمورد قراردادهایی که زیر نظر او به امضا رسیده است، توضیح خواسته است. 

255 251

کد خبر 1362923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =