حمله گازانبری یک استقلالی به مدیری که می‌گوید خیانت کرد!

محمد نوری پیشکسوت استقلال و عضو سابق کمیته فنی این باشگاه به شدت علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق آبی‌ها موضع گرفت. او درباره قرارداد با بازیکنان خارجی هم دست به افشاگری زد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه استقلال درگیر پرونده شکایت خارجی هاست. چند رای علیه این باشگاه آمده و اوضاع برای آنها اصلا خوب نیست. در همین حال محمد نوری پیشکسوت و عضو سابق کمیته فنی استقلال وزارت ورزش را نشانه رفت و آنها را مقصر اصلی تمام این اتفاقات دانست. او در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه حرف هایی زد که خلاصه ای از آن را در زیر می خوانید؛

*معضل شکایت خارجی ها وزارت ورزش و مدیرعامل هایی که می گذارد است.

*آقای فتح الله زاده کرونا نگرفته بلکه سرما خورده بود و الان حالش خوب است.

به نظرم در چند سال قبل وزارت ورزش مدیرعامل هایی را برای استقلال انتخاب کرده که به درد نمی خوردند نه کارایی داشتند و نه رزومه ای در استقلال داشتند. وزارت ورزش چندین سال است نگاه بدی به استقلال دارد.

*وزارت ورزش اگر کمک می کرد برخی بازیکنان مثل مجید حسینی، امید ابراهیمی و تیام اگر کمک می کردند و نگه داشته می شدند استقلال در آسیا هم قهرمان می شد. من می گویم مشکل آن بالا است.

*وضعیت پرسپولیس بهتر است و افراد فوتبالی در آن حضور پیدا می کنند. انصاری فرد هم از جنس پرسپولیس بود. اما آقای فتحی را به استقلال آوردند که بزرگترین خیانت در زمان او رخ داد. عدم مدیریت او باعث مشکلات شفر شد.

*بر اثر غرض ورزی شفر را کنار گذاشتند. خطیر با خود من که صحبت کرد گفت دوست دارم شفر برکنار شود و او تمرین بلد نیست. اما به نظر من خیلی بد است که او را یکدفعه بدون هیچ مشاوره ای برکنار کنند.

*من شنیده بودم شفر بازیکنان خارجی را با لابی می آورد. این را به چشم خودم ندیدم اما شنیدم. یک بازیکن خارجی آلمانی هم آورده بود که اصلا در سطح استقلال نبود و اگر از لیگ دو بازیکن می آوردیم از آن بهتر بود. یا بویان را آوردند که شاید یک بازی هم برای استقلال نکرد.

*به خدا سال گذشته در کمیته فنی با خرید بازیکنان خارجی بی کیفیت مخالفت شد. باید بازیکنی را که می خواهند بیاورند حداقل فیلم هایش را به پیشکسوتان نشان دهند. متاسفانه پشت قضیه لابی هایی که انجام می شود و همه جای ایران گریبانگیر این موضوع است. این قضیه در کل فوتبال ما است.

*شنیده ام در باشگاه استقلال پول  دو سال آینده را هم پیش خور کرده اند و پول قراردادهای اسپانسرها را گرفته اند.

*من از وزارت ورزش سوال دارم که آیا نباید ببینند ریز این پولها به چه کسی داده شده و شرایط چطور بوده است؟

*کسانی که کار دستشان است بگویند پولهایی که بابت الله یار صیادمنش، مجید حسینی و... اسپانسرها و... به باشگاه رسیده کجا رفته است؟ چطور تا دو سال آینده پیش خور شده؟ این پولهایی که می گیرند کجا می رود؟ پولی را که باید 6 سال پیش به بازیکنی می دادند نداده اند و این مبلغ 6 برابر شده است. این عدم مدیریت است. *مدیرعاملی که این همه مشکل برای استقلال ایجاد کرده را برمیدارند و پست بهتری به او می دهند. این قضیه برای هواداران هم جا نیفتاده است.

*من نمی|دانم چرا از مدیران نمی پرسند پول ها کجا رفت؟ شاید آقایان دستشان در یک کاسه است!

*وزارت ورزش را مقصر شکایت خارجی ها می دانم و اگر انتساباتشان درست باشد و افراد ورزشی را مدیرعامل کنند اوضاع بهتر خواهد شد اما در چند سال اخیر کسانی را به عنوان مدیرعامل گذاشته اند که هیچ رزومه ای نداشته اند.

*تا دیروز که همه چیز در پرسپولیس خوب بود و وزارت ورزش مشکلی نداشت حالا که این بدهکاری ها پیش آمده انصاری فرد صحبت می کند؟ پس استقلال که چندین سال است درگیر این مشکلات است چه بگوید!؟

252 251

کد خبر 1363348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =