۰ نفر
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
کرونا به مراکز بهزیستی رسید

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون امور توانبخشی و رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور از ابتلای ۳ نفر از مددجویان مراکز بهزیستی استان‌های تهران، خراسان رضوی و اردبیل به ویروس کرونا خبر داد.

محمد نفریه، معاون امور توانبخشی و رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور درباره ابتلای ۳ مورد از مددجویان بهزیستی ساکن در مراکز این سازمان به ویروس کرونا، اظهار کرد: نتایج آزمایش کرونا ۳ نفر از مددجویان ساکن در مراکز بهزیستی در استان‌های تهران، خراسان رضوی و اردبیل مثبت اعلام شده است.

وی بیان کرد: یک مورد در کمپ‌های ترک اعتیاد، یک مورد در مرکز بیماران روانی مزمن و یک مورد در مرکز سالمندان به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

نفریه گفت: وضعیت جسمانی هر ۳ نفر خوب است و اقدامات اولیه درمانی برای آن‌ها انجام شده، مرگ و میری رخ نداده است و در حال حاضر این افراد قرنطینه هستند.

رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: احتمال دارد منشأ ابتلای این افراد به ویروس کرونا، پرسنل مراکز بهزیستی باشد، چراکه روزانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ پرسنل در مراکز بهزیستی فعالیت دارند که با یکدیگر جابه جا می‌شوند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1363374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =