آغاز طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع مسکونی ارتش در لرستان

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع مسکونی ۱۲۰۰ واحدی لشکر ۸۴ خرم آباد، با استفاده از آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی مخابراتی «FTTH» آغاز شده است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، سید محمد قاسمی، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مخابرات منطقه لرستان، طراحی شبکه و سوئیچ مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش در خرم آباد را بر عهده گرفته است.وی افزود: خوشبختانه با اجرای طرح شبکه و سوئیچ مجتمع ۱۲۰۰ واحدی ارتش، ساکنین واحدهای این مجتمع مشکلی در دریافت خدمات مخابراتی نخواهند داشت.قاسمی عنوان کرد: بهره مندی از خدمات تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت خانگی، یکی از مزایای اجرای این طرح است که امیدواریم مورد توجه ساکنین این مجتمع قرار گیرد.

مدیر مخابرات منطقه لرستان عنوان کرد: یکی از مزایای مهم اجرای این طرح، پشتیبانی از اینترنت اشیا جهت استفاده ساکنین مجتمع ۱۲۰۰ واحدی لشکر ۸۴ خرم آباد است که با اجرای آن، بسیاری از وسایل و اشیا، با اتصال به شبکه اینترنت و بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت، قابل کنترل و مدیریت خواهند بود.

قاسمی تاکید کرد: واگذاری سرویس تانوما با تکنولوژی Fiber to the home (FTTH) نیز از جمله خدماتی است که توسط مخابرات منطقه لرستان به ساکنان این مجتمع مسکونی ارئه خواهد شد.وی ادامه داد: «FTTH» یک سیگنال ارتباطی روی فیبرنوری است که از سمت سوییچ‌های مخابرات به منازل تحویل داده می شود و جایگزین زیرساخت هایی مانند سیم تلفن است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: فیبر به خانه، روشی است که به سرعت در حال رشد بوده و سرعت و پهنای باندی حدود ۲۵۰ برابر شرایط عادی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد که مشترکین براحتی می توانند از مزایای آن در استفاده از اینترنت، تلویزیون، سیستم‌های امنیتی و سایر خدمات صوتی و تصویری بهره‌مند شوند.

48

کد خبر 1363532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =