آقای تاج! از قرارداد ویلموتس دوباره دفاع کن، اما این بار سند بیاور!

حاصل ماچ و بوسه آخر تاج با ویلموتس این بود که آن مربی به فیفا برود و درخواست غرامت 6 میلیون یورویی کند. او و کادرش دو میلیون یورو هم که از ایران گرفته بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ موش و گربه بازی ادامه دارد. مهدی تاج بار دیگر به خبر قرارداد سه میلیون یورویی مارک ویلموتس و دستیارانش واکنش نشان داد. او بار دیگر از این گفته که سیه رویی برای بقیه می‌ماند. هنوز یادمان نرفته اولین بار وقتی قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه پرده از این ترکمنچای برداشت، چه اتفاقی رخ داد. مهدی تاج سریعا و بعد از جلسه با ویلموتس از ترکیه برگشت و از این گفت که آخر جلسه مربی بلژیکی او را بوس کرده و حتی دعوتش کرده شام میهمانش باشد! تاج در آن مصاحبه طوری به مجلس تاخت که مجبور شد 4 روز بعد سر از بهارستان در بیاورد و دو سه هفته بعد هم استعفا دهد! حاصل ماچ و بوسه تاج با ویلموتس این بود که آن مربی به فیفا برود و درخواست غرامت 6 میلیون یورویی کند. او و کادرش دو میلیون یورو هم که از ایران گرفته بودند.

این موش و گربه بازی فقط در یک حالت تمام می‌شود. اینکه مهدی تاج سرانجام اصل قرارداد مارک ویلموتس را رو کند، همان قراردادی که به انگلیسی نوشته شده و امضای ویلموتس پای آن است، نه قراردادی که به فارسی ترجمه شده است. اگر او قرارداد را رو کرد، یعنی آمده که با سند حرف بزند وگرنه اینکه جلوی دروبین بنشینید و بگوئید قرارداد سالی 10 هزار تومان است ولی در عمل دو میلیون یورو به ویلموتس و کادرش بدهید و در ادامه هم او 6 میلیون یورو درخواست غرامت کند، برای هیچکس قابل پذیرش نیست.

252 251

کد خبر 1363700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =