۰ نفر
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
«به وقت تهران» منتظر عادی شدن اوضاع است

مهر نوشت: الهام شعبانی با اشاره به اینکه اجرای اولین تجربه کارگردانی اش با عنوان «به وقت تهران» در تالار قشقایی به تعویق می افتد از تلاش هنرمندان تئاتر برای کمک به هموطنان و عبور از بیماری کرونا گفت.

الهام شعبانی بازیگر و طراح لباس تئاتر درباره اولین نمایشی که قرار است به عنوان کارگردان روی صحنه ببرد گفت: قرار بود از ۱۹ فروردین ماه نمایش «به وقت تهران» را به عنوان اولین تجربه کارگردانی ام در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر به صحنه ببرم. این نمایش نوشته لیلی عاج و در راستای همان دغدغه‌های اجتماعی وی است که در آن ۷ بازیگر زن حضور دارند. مسیح کاظمی، فرزانه سهیلی، یلدا عباسی، سوده شرحی، بهاره مشیری، غزاله جزایری، سمیرا برجی در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.

وی ادامه داد: حدود ۴ ماه برای اجرای نمایش تمرین کرده بودیم اما با شیوع بیماری کرونا تمرین‌ها را تعطیل کردیم و منتظر هستیم اوضاع به حالت طبیعی بازگردد. با توجه به وضعیت پیش آمده فکر می‌کنم اجرای نمایش به تعویق بیفتد چون اگر هم تماشاخانه‌ها باز شوند ابتدا باید نمایش‌هایی که اجرایشان در اسفند متوقف شد به صحنه بروند که در تالار قشقایی نمایش «تنها خرچنگ خانگی لای ملافه‌ها خانه می‌کند اتللو» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی روی صحنه بود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1363861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =