ترافیک روان در محورهای شمالی/ محورهای ۷ استان مسدودند

مهر نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. همچنین آزادراه چالوس – مرزن‌آباد و بالعکس تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گفته وی، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه قزوین – کرج محدوده ساسانی شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مسدود شده در سراسر کشور افزود: محور اولنگ – شاهرود در استان گلستان، محور دیزین – شمشک در استان‌های تهران و البرز، محورهای شهداد – نهبندان و شهداد – اندوهجرد در استان کرمان شمال و محورهای خلخال – اسالم و پونل – خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل، محور گنج‌نامه – تویسرکان در استان همدان، محور خرم‌آباد – پلدختر در استان لرستان و محور قدیم بستان – چذابه در استان خوزستان تا اطلاع ثانوی به دلیل عدم ایمنی کافی و بعضاً عملیات‌های راهداری مسدود هستند.

وی در پایان بیان کرد: همچنین محور فرعی روستایی سی‌سخت – پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت عدم ایمنی کافی و محور کنارگذر پل فلزی لوشان به سمت سیاهپوشان در استان گیلان به علت طغیان رودخانه مسدود هستند.

۲۳۵۲۳۷
کد خبر 1363862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =