آخرین وضعیت کرونا در استان ایلام از مسدود شدن ورودی‌های آرامستان‌های ایلام تا پاسخگویی پزشکان به سئوالات کرونایی

دولتمردان مدیریت بحران بر کرونا را نیازمند اقدامات جدی می‌دانند تابتوانند زنجیره شیوع آن را قطع کنند و پیشنهادشان بر آن است که تنها واکسن کرونا ویروس در خانه ماندن است.

به گزارش خبرآنلاین از ایلام ؛ کرونا ویروسی که ۸۰ روزه جهان را گشته و ابرقدرت‌ترین کشورها را در دام خود گرفتار کرده است، ویروس جهانگردی که به گفته سازمان بهداشت جهانی تهدید همه‌گیر شدنش بسیار واقعی است. دولتمردان مدیریت بحران بر کرونا را نیازمند اقدامات جدی می‌دانند تابتوانند زنجیره شیوع آن را قطع کنند و پیشنهادشان بر آن است که تنها واکسن کرونا ویروس در خانه ماندن است.درکنار پیشنهاد در خانه ماندن مسئولان اجرایی اقداماتی را نیز در دستور کاردارند که در این گزارش به بخشی از آنان را باهم مرور می‌کنیم.

مردم قرنطینه خانگی و بهداشت فردی را در اولویت قرار دهند/پزشکان در فضای مجازی به سؤالات مردم‌ پاسخ دهند

علی فلاحی در جلسه هیئت‌مدیره سازمان نظام پزشکی ایلام که باحضور اعضا و مدیر درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی ایلام‌ با محوریت کرولا تشکیل شد اظهار داشت: اختصاص سهمیه ماسک و الکل به پزشکان، اطلاع‌رسانی در خصوص آخرین دستورالعمل‌های برخورد با کرونا به پزشکان به‌صورت روزانه، کنسل کردن جراحی‌های اکتیو و زیبایی تا اطلاع ثانوی و پاسخگویی پزشکان در فضای مجازی به سئولان و دغدغه‌های مردم از برنامه‌های سازمان نظام پزشکی ایلام است.

رئیس سازمان نظام پزشکی ایلام در این جلسه همچنین تأکید کرد مردم قرنطینه خانگی و بهداشت فردی را رعایت در اولویت قرار دهند.

آرامستان‌های سراسر ایلام مسدود شدند

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس‌راه استان ایلام گفت: جهت پیشگیری از اپیدمی ویروس کرونا آرامستان های سراسر استان امروز و فردا مسدود می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان ایلام  ا اعلام این خبر اظهار داشت:د دراجرای  ستور دادستان  رکز استان و در راستای تمهیدات به‌عمل‌آمده در خصوص مبارزه با ویروس کرونا به‌منظور حفظ سلامت شهروندان  رامستان های سراسر استان در روز  نجشنبه و جمعه آخر سال مسدود می‌شوند.

ذخایر خونی ایلام به پایین‌ترین سطح رسید

سحر سنایی مدیرکل پایگاه انتقال خون ایلام گفت: میزان ذخایر خون و فرآورده‌های خونی استان ایلام به پایین‌ترین سطح خود رسیده است.

وی افزود: ده هزار نفر از جمعیت استان ایلام را اهداکنندگان مستمر و باسابقه تشکیل می‌دهند که در شرایط فعلی نیاز شدید به فرآورده‌ای خونی در ایلام احساس می‌شود.

46

کد خبر 1363957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =