اعمال محدودیت‌ تردد در راه‌های جاده‌ای و ریلی اندیمشک

جهانگیری از اعمال محدودیت تردد در راه‌های جاده‌ای و ریلی اندیمشک خبر داد و گفت: تردد قطار اندیمشک - دورود نیز برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تا اطلاع بعدی لغو شده است.

 به گزارش خبرآنلاین از اندیمشک ؛ «پیمان جهانگیری»در اندیمشک، با اشاره محدودیت‌های انجام شده جهت کنترل ویروس کرونا اظهار کرد: محدودیت‌ تردد در راه‌های جاده‌ای و ریلی اندیمشک اعمال شده و تردد قطار اندیمشک - دورود نیز برای پیشگیری از شیوع بیماری تا اطلاع بعدی لغو شده است.

فرماندار اندیمشک افزود: قطار ریل باس اندیمشک - اهواز به صورت یک رام روزانه ساعت ۵:۳۰ صبح از ایستگاه راه‌آهن اندیمشک حرکت و بازگشت آن ساعت ۱۹:۱۰ از ایستگاه اهواز به سمت اندیمشک است.

وی اضافه کرد: از اجرای محدودیت ترافیکی در شهرستان اندیمشک به جهت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا خبر داد و عنوان کرد: در جهت کنترل شیوع ویروس کرونا و با توجه به درخواست مردم اندیمشک، ورودی شهرستان از پلیس راه مسدود شده و خودروها به کمربندی اندیمشک - شوشتر هدایت می‌شوند.

جهانگیری رعایت اصول بهداشتی توسط مردم را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی برای کنترل وضعیت بیماری کرونا ادامه دارد و با یک اقدام جدی و حرکت جمعی می‌توان روند شیوع بیماری را کنترل کرد.

وی عنوان کرد: ۲ دستگاه آمبولانس اختصاصی با شرایط کامل بهداشتی برای انتقال بیماران احتمالی تعیین شده و یک بخش ویژه بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک نیز خدمات‌رسانی می‌کند.

فرماندار اندیمشک خاطر نشان کرد: کارشناسان بهداشت و اعضای جمعیت هلال‌احمر اندیمشک در ایستگاه راه‌آهن و ورودی این شهرستان با استفاده از دستگاه تب سنج غربالگری افراد را انجام می‌دهند.

48

کد خبر 1364038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =