برنامه ریزی شناسایی استعدادهای جدید ورزشی در جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: رویکرد جدید مدیریت تربیت بدنی در این سازمان، استفاده از ظرفیت های موجود برای شناسایی و پرورش استعدادهای جدید در سطح جزیره قشم است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در آیین اهدای حکم انتصاب جلیل حقگویان به عنوان رییس هیات کاراته و بهزاد دژدار به عنوان رییس هیات شطرنج منطقه آزاد قشم، اضافه کرد: کشف استعدادهای جدید در رشته های مختلف ورزشی براساس سند چشم انداز ورزش در مدیریت ورزش و جوانان این سازمان صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: استعدادهای خوبی در سطح قشم وجود دارد که با برنامه ریزی دقیق و حمایت می توانند شکوفا شده و افتخارات خوبی را برای جزیره به ارمغان بیاورند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با مراقبت، آموزش و حمایت می توان آینده خوبی را برای نیروهای نوجوان و جوان علاقه مند به ورزشکار در جزیره متصور بود.
به گفته مومنی؛ با فراخوان و برگزاری آزمون در میان دانش آموزان و روستاهای جزیره می توانیم استعدادهای زیادی را در رشته های مختلف ورزشی شناسایی کنیم.
وی تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح و تامین زیرساخت های لازم در حوزه های مختلف ورزشی، قشم می تواند به یکی از پایگاه های اصلی برای برگزاری اردوهای تیم ملی در رشته های مختلف تبدیل شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ابراز امیدواری کرد با ساماندهی هیات های ورزشی در منطقه آزاد قشم در آینده ای نزدیک شاهد تحولی اساسی در رشته های مختلف ورزشی جزیره در عرصه رقابت های منطقه ای، کشوری و حتی بین المللی خواهیم بود.
گفتنی است در این مراسم جلیل حقگویان به عنوان رییس هیات کاراته و بهزاد دژدار به عنوان رییس هیات شطرنج سازمان منطقه آزاد قشم احکام انتصاب خود را از دستان حمیدرضا مومنی دریافت کردند.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1364130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =