شوخی زشت و بی موقع دیگو کاستا با کرونا/عکس

ورزش سه نوشت:دیگو کاستا شب گذشته از دو جهت حاشیه ساز شد. یکی لگد زدن به ساک ورزشی پس از تعویض شدن در بازی برابر لیورپول و دیگری حرکت عجیبش در میکسدزون ورزشگاه آنفیلد.

دیگو کاستا مهاجم جنجالی و خشن تیم اتلتیکومادرید که همیشه یکی از تاثیرگذار ترین مهره های تیم سیمئونه به حساب می آید،شب گذشته و در دیدار مقابل لیورپول در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا،نمایش پرفروغی نداشت و همین باعث شد تا سرمربی آرژانتینی اتلتیکو،مهاجم تیمش را در دقیقه 56 از ترکیب بیرون بکشد. اتفاقی که اصلا برای کاستا خوشایند نبود و باعث شد تا او به دلیل ناراحتی از تعویضش لگدی به وسایل کنار زمین بزند و بعد روی نیمکت بنشیند.

این تنها حاشیه سازی ستاره برزیلی اسپانیایی نبود. او در پایان بازی از یک منظر دیگر نیز جنجال آفرین شد.

پس از پایان بازی کاستا که با خوشحالی  در حال ترک ورزشگاه بود، هنگام عبور از کنار خبرنگاران شوخی زشتی با آنها کرد. او در پاسخ به سوال خبرنگاران چند بار سرفه کرد (یکی از علائم مبتلایان به ویروس کرونا) تا نشان دهد نمی‌تواند مصاحبه کند.

در واقع کاستا که می دانست در صورت تن دادن به مصاحبه باید پاسخگوی حرکتش پس از تعویض باشد، ترجیح داد کرونا را بهانه شوخی قرار دهد و به نوعی اینگونه از مصاحبه فرار کند.

کرونا این روزها تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و مرگ هزاران نفر را رقم زده است. این ویروس باعث لغو لیگ های اروپایی و نیز لیگ قهرمانان اروپا شده و برگزاری یورو 2020 و المیپک توکیو نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

251 251

کد خبر 1364136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =