۲ نفر
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
فاجعه در کمین باشگاه استقلال!

خبرورزشی نوشت: آندره‌آ استراماچونی از استقلال به فیفا شکایت کرده و بدترین اتفاق برای باشگاه این است که او فصل بعد هم بیکار باشد!

آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال، به فیفا شکایت کرده است.

یکی از مسئولان استقلال در این خصوص گفت این شکایت به دست فیفا رسیده و چند ماه دیگر جواب آن هم می‌آید. تا این لحظه استقلال باید قرارداد یک فصل او و دستیارانش را بدهد، چون به خاطر عدم پایبندی به تعهدات مالی از سوی آبی‌ها، بازی به نفع اوست. بدترین اتفاق برای استقلال این است که استراماچونی فصل بعد هم بیکار باشد! اگر این مربی به هیچ باشگاهی ملحق نشود در آن صورت استقلال محکوم می‌شود تا دستمزد فصل دوم قرارداد را هم به این مربی پرداخت کند.

قرارداد استراماچونی با آبی‌ها سالی ۷۵۰ هزار یورو بود که روی هم برای دو فصل ۱/۵ میلیون یورو می‌شد. استقلالی‌ها تا این لحظه رقمی حدود ۴۵۰ هزار یورو به این مربی پرداخت کرده‌اند و برای همین فصل جاری باید رقمی نزدیک به ۳۰۰ هزار یورو به او پرداخت کنند. اگر استراماچونی فصل بعد به باشگاهی ملحق شود که هیچ اگرنه در صورت بیکاری و در خانه ماندن، استقلال باید ۷۵۰ هزار یورو دیگر به این مربی پرداخت کند. بنابراین تکلیف شکایت استراماچونی با استقلال به زودی مشخص نخواهد شد. مثلاً اگر او در نیم‌فصل دوم سال گذشته هم در جایی مشغول شود، با توجه به قوانینی که وجود دارد، بابت نیم‌فصل رقمی از آبی‌ها دریافت خواهد کرد.

255 41

کد خبر 1364273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =